П'ятниця, 9 Червня

Бердичів пройшов найтяжчий опалювальний сезон та вже готується до майбутнього

25 трав. 2023 Дар’я Мішина

Минулий опалювальний сезон був одним із найважчих, який пройшов при всіх можливих труднощах воєнного стану, проте всі необхідні роботи в Бердичеві виконувалися безперебійно, а послуги із теплопостачання для бердичівлян надавалися якомога найкраще, розповів директор підприємства Сергій Приймак. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

За минулий рік теплоенергетики Бердичева реконструювали котельні, ремонтували котли, електрообладнання, обслуговували мережеві та підживлюючі насоси, перевіряли димканали у котельнях, міняли запірну арматуру, облаштовували теплові колодязі, ліквідовували прориви у мережах тощо. Окремим напрямком діяльності КП «Бердичівтеплоенерго» виступила претензійно-позовна робота.

Директор підприємства зауважив, що його працівниками пророблена колосальна робота, здебільшого юристами та маркетологами, адже працівники підприємства зробили все, для того, щоб борги суттєво зменшились: благали, інформували населення про наслідки, підписували договори реструктуризації, багато коштів повернули завдяки поновленню роботи виконавчої. Це довелося зробити завдяки наполегливості працівників. Вдалося зменшити борги з 83 мільйонів до 53 мільйонів.

Повідомив і Сергій Приймак, що ряд техніки забрали на потреби ЗСУ, зокрема ЗІЛ, який передали військкомату. Тому наразі їм необхідні машини, для того, щоб можна було вивозити труби. Сергій Приймак повідомив, що вони змогли розрахуватися майже з усіма боргами, завдяки підтримці міста. Також, місто активно оплачує різницю в тарифах. 

Prymak1

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.