П'ятниця, 9 Червня

Штраф за паркан отримав бердичівлянин

26 трав. 2023 Дар’я Мішина

На засіданні адміністративної комісії, що відбулося 24 травня, розглянули протокол, який виписали власникам будинку по вулиці Березневій. Самі власники на засіданні адміністративної комісії не були присутні за сімейними обставинами, але попередньо дали пояснення.

 Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Суть адмінпротоколу полягала в тому, що правопорушники провели земельні роботи з встановлення паркану, який мав фундамент поза своєю ділянкою аж на 4 метри. Власники визнали свою провину та зобов’язуються демонтувати його, правда, з відтермінуванням у 2 місяці, адже зараз важко знайти робітників, які можуть зайнятися цим. З огляду на це, члени адміністративної комісії призначили середній штраф у розмірі 680 гривень.

Ще одною справою, яку хотіли розглянути, став протокол, складений по вулиці Одеській за самовільне встановлення паркувального місця, проте його відправили на доопрацювання.

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.