Неділя, 1 Жовтня

230 тисяч гривень може зекономити бердичівський бюджет за рахунок конкуренції на тендерах

Мова йде про тендери на виготовлення проектної документації на ремонт вулиці Луппова.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Там окремо замовляють проект ремонту теплових мереж з очікуваною ціною 250 тисяч гривень та ремонт водопровідних і каналізаційних мереж з очікуваною ціною 520 тисяч гривень.

За рахунок конкуренції вдалось значно понизити ціну, і найменшу ціну в обох тендерах виставила фірма з Вінниці «Подільські енергетичні системи». Проект для теплоенерго вони зроблять на 70 тисяч дешевше, а для водоканалу - на 160 тисяч дешевше, тобто разом економія бюджетних коштів складе 230 тисяч гривень.

Це та сама фірма, яку «прокатали» на тендері щодо проектування ремонту вулиці Шевченка. Станом на ранок понеділка на обох тендерах статус цієї фірми: «очікує рішення». Чи погодяться бердичівські чиновники з її найменшою ціною, чи знайдуть якісь зачіпки, щоб відхилити дешевші пропозиції, в натомість пристати на дорожчі – побачимо вже найближчим часом.

Наше управління ЖКГ окремо планує ще проектування реконструкції проїжджої частини вулиці Луппова, і дуже важливо, що буде закладено в технічні умови цього завдання. Ця вулиця конче потребує розширення, або ж збільшення паркувальних місць.

Lupova1

Lupova2

Lupova3

Lupova4

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.