Вівторок, 3 Жовтня

73 тисячі потрібно, щоб перевірити скільки і яке дизельне пальне залишилось після «паливного скандалу»

Про це розповіла начальник управління ЖКГ депутатам міської ради на засіданні постійної комісії.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Вона запропонувала перенести 73 тисячі гривень, які залишились в МКАРСі після закупівлі світильників, на проведення експертиз, які б вказали точну кількість пального та його якість. При чому, експертиза по кількості коштує 5 тисяч гривень, а по якості – один резервуар більше тридцяти тисяч гривень. А оскільки пальне зараз знаходиться в двох резервуарах, значить визначення його якості коштуватиме близько сімдесяти тисяч гривень.

Наталя Нехворовська пояснила, що 17 березня, в п’ятницю ввечері, коли переміщали паливо з АЗС «ТехСервіс» на територію «Бердичівкомунсервісу» не було технічної можливості перевірити ні точну кількість пального, ні, тим більше, його якість. А для того, щоб його почати використовувати, або принаймні знати, що воно придатне для використання, і потрібно провести цю експертизу.

Думки депутатів щодо нагальності виділення коштів на експертизи розділились. Одні вважали, що потрібно замовляти їх, інші, що краще перевірити лише кількість палива, адже використовувати його в найближчий час все одно не збираються.

Може б ніхто і не починав розмову про експертизи, але ж ми писали, що начальник МКАРСу через суд подав запит на міського голову про те, скільки ж пального знаходиться у резервуарах, за яке він фактично відповідає.

Ця паливна справа, по суті, розділила команду керівників Бердичева на кілька груп і групок, які нині буквально ворогують одна з одною. Чи станеться ЩОСЬ, що зможе їх знову об’єднати, побачимо у майбутньому.

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.