Четвер, 28 Вересня

Парковки у Бердичеві та штрафи за них

31 трав. 2023 Дар’я Мішина

Ми вже не раз розповідали, про те, наскільки важливі паркувальні місця у сьогоденні, і як не крути, а це питання з кожним роком буде стояти все гостріше, допоки ця проблема не вирішиться належним чином.
От і на сьогоднішньому засіданні адміністративної комісії, що відбулося 31 травня розглянули 3 протоколи, які були виписані муніципальною інспекцією, щодо самовільного облаштування парковочного місця без дозвільних документів. Всі правопорушники по цим трьом протоколам встановили дугу, закатавши її в бетон, чим зруйнували об’єкт благоустрою та закатали в бетон зелену зону.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Перший такий протокол був виписаний 15 травня жінці, тож на засідання адміністративної комісії вона завітала разом зі своїм чоловіком. По вулиці Одеській, в себе під балконом подружжя встановило нелегальний паркувальний бар’єр. Вони визнали свою провину та запевнили, що вже ліквідували правопорушення. В зв’язку з цим члени адміністративної комісії призначили мінімальний штраф у розмірі 340 гривень.

Інший протокол було складено 23 травня на чоловіка, який разом з двома своїми сусідами також облаштував паркінг на зеленій зоні. Правопорушник розповів, що спочатку там була зелена зона огороджена бордюром, а потім той бордюр розбило заїжджаючими машинами і замість зеленої зони там утворилося болото.

Чоловік запевнив, що він не ставив замок на обмежувальну дугу, тож користуватися цим паркомісцем міг будь-хто. При цьому, свою вину він повністю визнає та зобов’язується демонтувати дугу, але трохи поскаржився, що має 2 групу інвалідності і йому важко ходити, і поруч з домом поставити машину немає де. Він намагався взяти дозвіл, але йому відмовили через те, що надавати дозвіл на паркомісце там, де хотів чоловік не можна. Чоловіку також призначили мінімальний штраф.

Схожу ситуацію виявили і по сусідству, де пані не знала про те, що потрібні дозвільні документи на паркомісце, але свою провину визнала повністю і запевнила, що вона ніколи не піднімала дугу.

Цю ситуацію прокоментував начальник управління містобудування Олег Савицький: «Кількість автомобілів значно виросла, і будинки не були розраховані на це, а паркомісця заборонено облаштовувати на місцях де є зелені насадження, зелені зони та площадки». 


parkovki1
parkovki2
parkovki3
parkovki4
parkovki5
parkovki6

 

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.