Неділя, 1 Жовтня

Нарахування плати за поливання присадибних ділянок у Бердичеві

01 черв. 2023 Бердичівводоканал

Шановні споживачі приватного сектору!

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

МКП «Бердичівводоканал» нагадує, що згідно рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 16.06.2020 р. № 122 «Про встановлення тривалості поливального сезону» з 01 травня по 30 вересня проводиться нарахування плати за поливання присадибних ділянок споживачів приватного сектору.

Плата за поливання споживачам приватного сектору, у разі відсутності засобів обліку холодної води, проводиться з розрахунку площі присадибної ділянки 5 (п’ять) соток. У разі отримання від споживача документації щодо фактичної площі належної йому земельної ділянки, нарахування плати здійснюється на загальну площу земельної ділянки без врахування площі забудови.

Розрахунок витрат води для поливу споживачам, що не мають засобів обліку, здійснюється відповідно до затверджених норм питного водопостачання з відрахуванням кількості дощових днів, підтверджених довідкою з Житомирського обласного центру з гідрометеорології, а саме:

- для поливання садів, присадибних ділянок, квітників, газонів норма витрат - 5 л/м2 на добу, а з розрахунку на 100 м2 за 30 календарних днів – 15 м3 . Вартість поливу за 30 календарних днів на 100 м2 – 362,55 грн. Відповідно за 5 соток плата за водопостачання складає 1812,75 грн. за місяць.

Нарахування за полив присадибної ділянки буде відображатися в квитанціях в місяці, в якому здійснювався полив.

МКП «Бердичівводоканал» рекомендує споживачам надати підтверджуючі документи щодо наявної площі земельної ділянки. Споживачам, яким здійснюються розрахунки по нормам водоспоживання - облаштувати водопровідні вводи засобами обліку холодної води.

Адміністрація МКП «Бердичівводоканал»

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.