Вівторок, 3 Жовтня

Що в Бердичеві потрібніше – краса чи зручність?

Зрозуміло, що питання, винесене в заголовок замітки, дуже широке, але в цьому випадку мова йтиме про конкретне місце нашого Бердичева, а саме, початок вулиці Грушевського.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Віднедавна тут відновили двосторонній рух, що зробило значно зручнішим рух центром нашого міста. Але проїжджа частина вулиці досить вузька, і між перехрестям з Житомирською та супермаркетом «Еко» тепер часто виникають ситуації, коли не можуть розминутись зустрічні потоки автівок.

Тобто, необхідність розширення проїжджої частини в цьому місці очевидна, але про це чомусь ніхто не думає. Ні міська влада, ні «Бердичівкомунсервіс», як балансоутримувач доріг і вулиць міста, ні підприємці, які мають поруч торгові та офісні приміщення.

Так, поруч з цією ділянкою знаходиться офіс відомих в Бердичеві адвокатів, які роблять ремонт старої житлової будівлі, зробили чудовий тротуар біля офісу і нещодавно ще й зробили клумбу біля проїжджої частини (стильну, як біля міськвиконкому). Але де будуть зупинятись клієнти, які не тільки приходять до них пішки, але й приїздять на автомобілях?

На жаль, немає в місті служби чи відповідального за те, щоб в подібних випадках діяти узгоджено як підприємцям, так і комунальникам. Якби зразу було погоджено, що ця ділянка дороги буде розширятись, то не прийшлось би «вкладатись» в гарну клумбу.

Автомобілів в Бердичеві стає все більше, і якщо не думати про розширення вулиць, то незабаром ними стане їздити повільніше, ніж ходити пішки.

krasa1

krasa2

krasa3

krasa4

krasa5

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.