Четвер, 28 Вересня

Бердичів дочекався! Відлік пішов на дні! Скейт-парк починають збирати

15 вер. 2023 Власкор

Вчора каркаси фігур, які мають незабаром постати на бетонному майданчику поблизу річки привезли на територію пляжу.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Вночі їх пильнувала служба охорони, а вже зранку представники підрядника планували почати їх збирання. За їхніми підрахунками, на це може піти близько двох тижнів, а, може, й більше, адже всі каркаси потрібно обшити фанерою, приєднати металеві заїзди на них та закріпити все це на майданчику.

Ті, хто бачив конструкції зблизька кажуть, що їх дерев’яні елементи навряд чи послужать довше ніж два-три роки. Це здогадки частково можна підтвердити, побачивши на сайті «Прозоро» багато тендерів на поточні ремонти подібних скейт-парків.
Робітники розповіли, що вони встановлюють такі парки по всій Україні, тож мають в цій справі чималий досвід.

Слід нагадати, що бюджету цей скейт-парк обійшовся в три з половиною мільйони гривень, а скільки їх дійшло до робітників не знає ніхто.

Чи будуть охороняти скейт-парк після того, як всі елементи будуть встановлені, поки що невідомо, але з сусідніх, ще недобудованих спортивних майданчиків, хтось вже хотів поцупити огорожу, а нещодавно робітники, які вкривали спеціальним розчином баскетбольний майданчик, вранці не дорахувались двох мішків досить дорогої суміші.

Та все це дрібниці, порівняно з тією радістю, яка має запанувати незабаром в серцях бердичів’ян – тепер ми не гірші за інші міста, де такі скейт-парки давно вже прикрашають площі та сквери.

 P.S. Може тому і не спішать встановлювати між спортмайданчиками трибуну для глядачів, яку, кажуть, вже привезли на комунсервіс, адже її можуть розібрати ще до того, як поважні посадовці будуть тут перерізати символічні стрічки.

park1

park2

park3

park4

park5

park6

park7

park8

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.