Четвер, 28 Вересня

Тахометричні лічильники для води та їх особливості

Під’єднання до центральної системи водозабезпечення потребує встановлення облікового пристрою. Найбільш популярний варіант – лічильник води тахометричного типу. Таке обладнання має ряд переваг. По-перше, нема потреби під’єднувати обладнання до електромережі, по-друге, пристрої дуже компактні та мають мінімальну похибку.

лічильники для води

Принцип дії

Принцип дії такого обладнання дуже простий. Головна деталь – крильчатка, яка монтується перпендикулярно до току води. Під тиском рідини крильчатка обертається, що відображається на циферблаті лічильника.

До крильчатки через редуктор під’єднано чутливий обліковий механізм. Він підраховує кількість води, переводячи їх в кубічні метри. Варто пам’ятати про деякі особливості обладнання:

  • вода не повинна містити сторонніх домішок;
  • при наявності сильного магнітного поля механізм може рахувати неправильно;
  • лопаті крильчатки порівняно швидко зношуються (в залежності від якості води).

Статистика використання говорить про те, що тахометричний лічильник служить близько 10 років. Враховуючи необхідність повірки кожні 4 роки, пристрій потрібно буде міняти через кожні 2 планових обслуговування.

В чому різниця між лічильниками для гарячої та холодної води

В містах, де є гаряче централізоване водозабезпечення, використовують одразу два типи лічильників. Важливо не переплутати місцями такі пристрої. Для зручності користувачів корпус лічильника фарбують в червоний або синій колір. Неважко здогадатися, що саме червоний колір призначено під гарячу воду.

Різниця не тільки в кольорах: червоні лічильники здатні витримати температуру середовища до 150 градусів. Сині моделі розраховані на перекачування рідини з температурою не вище 40-45 градусів.

Існують не тільки тахометричні пристрої обліку, а й інші. Але саме цей тип користується популярністю через свої чисельні переваги. В інтернет-магазині Romstal покупці з легкістю знайдуть все, що необхідно для водозабезпечення. В разі виникнення питань, їх можна задати прямо на сайті та отримати професійні консультації.

Відео

Ольга Каткова

Адміністратор сайту "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.