Середа, 6 Грудня

У Бердичеві з’явився Пізанський димар

22 вер. 2023 Анастасія Поліщук

Сьогодні у соціальною мережею поширився черговий пост бердичівського депутата Максима Шафранського, про загрозу, що може нести димар закинутої котельні між будинками 18 і 20 на вулиці Соборній. 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

«Я це помітив, коли це відхилення від осі, ще не було так помітно, особисто повідомив про це міського голову, на місце приїздили чиновники, було поставлено завдання встановити на трубу так звані маяки… Маяки було встановлено…

Пройшов час, практично всі маяки репнули, а пару з них відвалились взагалі… Звісно, чому так я не знаю, на то ніхто не звернув уваги», - розповідає у пості Максим Шафранський.

І так, як далі у тексті депутата йдеться про те, що міський голова Сергій Орлюк відвідував місце закинутої котельні і знає про ситуацію, при нагоді попросила у нього надати коментар, щодо того, чи є насправді споруда у аварійному стані і чи загрожує вона бердичів’янам, які мешкають поруч, або йдуть повз, бо навколо неї є жилі будинки, гаражі і протоптана стежка до сусіднього двору навпростець.

Міський голова розповів, що проблема, скоріше, у конструкції, що виводила до труби димаря гази, вона не має жодного фундаменту і, дійсно, може просідати у ґрунт. Проте сам димар стоїть на досить міцному фундаменті, його стан не є аварійним, на відміну від будівлі котельні. Фахівці, котрі оглядали димар впевненні, що наразі загрози від труби НЕМАЄ. У найближчому часі до труби буде встановлено вертикаль, аби перевірити, чи дійсно димар починає хилитися, обіцяють слідкувати за ситуацією.

Це не перша котельня і взагалі споруда, яка лякає бердичів’ян зараз у місті. Наприклад, будинок на Вінницькій, 9, що дійсно ось-ось завалиться, забирає у людей не менше уваги ніж Пізанський димар.

 truba1

 truba2

 truba3

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.