Пройду по Абрикосовій, зверну на Виноградну - в Бердичеві з’явилось дев’ять нових вулиць — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Пройду по Абрикосовій, зверну на Виноградну - в Бердичеві з’явилось дев’ять нових вулиць

25 вер. 2013 Анна Павловська

DSCN6414На початку тижня в місті відбулась грандіозна для багатьох людей, які мріють про власне житло, подія – розіграш земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво, які згодом будуть передані людям у власність. В 2009 році міською владою було вирішено питання, щодо приєднання до міста земель, що належали військовим, а це аж 300 гектарів в мікрорайоні Елінг, а згодом міський голова приймає рішення передати цю територію під індивідуальне будівництво бердичівлянам, які мають проблеми з житлом.

 

 Більше 260 мешканців нашого міста виявили бажання будуватись на дев’яти нових вулицях розбитих у вищезгаданому мікрорайоні. Розподілу, точніше, розіграшу земельних ділянок, передувала кропітка і напружена робота земельної комісії, члени якої ретельно перевіряли всі документи людей, які хочуть будуватись, чи є в них житло, а якщо є, то яка його площа.

 

 За умовами розіграшу, жила площа наявна в людей не повинна перевищувати 13, 65 м.кв. на одну людину, крім того люди зобов’язуються власним коштом підвести до своїх ділянок мережі водовідведення та водопостачання.

 

 Щоб не змушувати учасників розіграшу бігати по всіх інстанціях за відповідними довідками, земельна комісія зробила запити в реєстраційну службу та в держкомзем – ці установи незабаром нададуть інформацію і вона буде проаналізована ще раз, щоб уникнути помилок. Всі в кого під час перевірок буде виявлена приватизована земельна ділянка будуть вилучені із загального списку уже на сесії міської ради.

 

 Втім, не зважаючи на такі суворі умови і масштабні перевірки, у вівторок, 24 вересня, біля актової зали міської ради було людно і шумно. Учасники розіграшу земельних ділянок, чекали коли, ті хто реєструє , перекрикуючи гомін кількох десятків людей, що чекали своєї черги, назвуть саме їхнє прізвище і задоволені заходили в актовий зал. Останній до речі, такої кількості людей не бачив давненько, адже ні на сесії, ні на інших офіційних заходах, що традиційно там відбуваються, не вдавалось зібрати аншлаг. Зал розрахований приблизно на 250 місць, був заповнений вщерть, а люди, яким не вистачило місця сісти, стояли в проходах біля дверей.

 

 Налаштовані присутні були по-різному, хтось весело спілкувався з знайомими, уже налагоджуючи добросусідські стосунки, а хтось гадав наскільки все це справедливо. Поруч з нашими журналістами сидів чоловік, який до початку заходу був переконаний, що всі ці розіграші це несправедливість, бо хтось може стояти на черзі на землю три роки і йому не щаститиме, а хтось може швидко зареєструватись - і одразу ж отримати земельну ділянку. На його думку повинна бути загальна черга за якою й всі мають отримувати ділянки під будівництво.

 

 

 Але і настрій скептично налаштованого бердичівлянина, і решти присутніх одразу ж поліпшився від звістки Василя Толочка, секретаря міської ради, який повідомив, що ділянок вистачить всім присутнім, і незабаром всі вони житимуть в одному мікрорайоні. Василь Іванович висловив сподівання, що цей мікрорайон буде одним з кращих не лише в Бердичеві, а й на Україні. Перед початком розіграшу секретар міської ради ще раз звернувся до людської совісті присутніх і попросив добровільно відмовитись від участі тих, в кого вже є у власності земельні ділянки. Але чи то у всіх присутніх дійсно за душею нічого не було, чи то люди сподівались на щасливий випадок під назвою «пронесе», ніхто з присутніх не став відмовлятись від бажання отримати у власність земельну ділянку перед початком розіграшу.

 

 

Сама процедура за якою проводився розіграш проста – двоє дітей по черзі вибирали папірці з прізвищами учасників та адресами ділянок, а співробітник міськвиконкому їх озвучував. Перші сімнадцять ділянок дістались пільговикам, учасникам бойових дій, а вже далі люди випробовували свою удачу, подумки молячись, щоб їм випала гарна ділянка.

 

Серед прізвищ учасників вдалось почути два дуже знайомі – одного з заступників міського голови з питань ЖКГ та начальника управління праці та соціального захисту населення, а що, чиновники такі ж люди, як і всі, і хочуть мати дах над головою. Тим більше, що процедура розіграшу відкрита і всі чують і бачать хто і що отримує.

 

 

 Назви дев’яти вулиць на яких будуватимуться присутні, могли обрати самі після завершення розіграшу. Щоб не виникло суперечок, людям навіть запропонували зо два десятки варіантів назв серед яких були й Абрикосова, Виноградна, Зоряна, Сонячна, Затишна, Веселкова, Мальовнича та низка не менш цікавих.

 

 Втім, розігрувались й кільканадцять ділянок по вулицях, що були прорізані на Елінгу незадовго до Дня Перемоги і названі на честь п’яти Героїв Радянського Союзу, що проживали в Бердичеві. Всі хто вже отримав ділянки дізнавались, де мешкатимуть знайомі і вже радісно вітали один одного, як майбутніх сусідів.

 

 

Загалом до кінця процедури всі залишались в доброму гуморі, і шукали на карті приблизне розташування своєї ділянки.Мешканці майбутнього мікрорайону на Елінгу житимуть на дев’яти вулицях, які отримали наступні назви: Малинова, Світла, Привітна, Каштанова, Сонячна, Затишна, Абрикосова, Веселкова, Медова.

DSCN6371

DSCN6378

DSCN6380

DSCN6381

DSCN6389

DSCN6395

DSCN6397

DSCN6398

DSCN6401

DSCN6402

DSCN6403

DSCN6409

DSCN6410

DSCN6414

DSCN6416

DSCN6420

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.