Бердичів отримав майже два мільйони гривень — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичів отримав майже два мільйони гривень

20 лют. 2014 Анна Павловська

Бердичів отримав майже два мільйони гривеньНаприкінці тижня в стінах міської ради відбулось засідання виконавчого комітету на якому вносились зміни до бюджету. Перш ніж розпочати свою роботу, члени виконавчого комітету та учасники засідання вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих на Майдані в Києві.


На порядку денному головним питанням, від якого, за словами чиновників, залежить нормальна життєдіяльність міста та його комунальних підприємств, було внесення змін до міського бюджету в зв’язку з надходженням коштів з області.


Як пояснив Іван Демусь, перший заступник міського голови, що проводив засідання замість В. Мазура, депутати Бердичівської міської ради прийняли бюджет ще 24 січня, але постанова Кабіміну, що передбачає виділення субвенцій на погашення різниці в тарифах, була підписана дещо пізніше. Таким чином до обласного, а згодом і до міських бюджетів Житомирщини необхідно вносити зміни в зв’язку з надходженням вищезгаданих коштів. Згідно розпорядження голови ОДА Бердичеву було виділено 1 мільйон 820 тисяч гривень на погашення різниці в тарифах. Чиновники повідомили, що ці кошти підуть для КП «Бердичівтеплоенерго».

DSCN7906

DSCN7907

DSCN7908

DSCN7909

DSCN7911

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.