Бердичівського Леніна вивезли в невідомому напрямку — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичівського Леніна вивезли в невідомому напрямку

leny0

Хоча де саме знаходиться цей напрямок неважко здогадатись. Адже пам’ятник, як і вся площа Центральна, знаходився на балансі міського комунального підприємства, і мав навіть свій інвентарний номер. Тепер це майно буде знаходитись на складі цього підприємства по вулиці Чуднівській.

А майно виявилось досить важкуватим, і навіть двадцятип’ятитонний кран з великою натугою зміг припідняти пам’ятник, що перекласти його в зручну для завантаження позицію. Два таких крани вже трохи легше підняли його на необхідну висоту і завантажили на трейлер.

Потрібно зазначити ще раз, що надав техніку і транспорт за власний кошт бердичівський підприємець Олександр Володимирович Кіщук, директор будівельної фірми «Золотий Ключ».

leny1leny2leny3leny4leny8leny9

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.