Чиновники закликають бердичівлян взяти в руки граблі, вила та лопати — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Чиновники закликають бердичівлян взяти в руки граблі, вила та лопати

12 бер. 2014 Анна Павловська

Чиновники закликають бердичівлян взяти в руки граблі та лопати «Так не любити своє місто просто ганебно», - відзначив Сергій Онофрійчук, заступник міського голови з питань ЖКГ, на нараді з благоустрою, що ознаменувала початок великого прибирання в Бердичеві. Посеред тижня, чиновники, голови ОСББ, комунальних підприємств та керівники бюджетних установ зібрались на вищезгадану нараду, щоб отримати традиційні настанови та скоординувати план дій.


Але перед тим, як збирати всіх, очільник ЖКГ проїхався містом, щоб оцінити масштаби прибирання. Його висновки невтішні, оскільки за зиму більшість вулиць перетворилась на смітники, а після того, як сніг зійшов вся «краса» проявилась повною мірою, треба буде докласти чимало зусиль для прибирання. Вся робота, як і в минулі роки, координуватиметься відповідним рішенням виконавчого комітету, в якому вказано як план заходів для комунальних підприємств, так і перелік вулиць закріплених за певними підприємствами та є список депутатів міськради, які повинні контролювати процеси прибирання.


Також він відзначив, що сміття на вулицях, то ще півбіди, більше його обурило те, що повно бруду та відходів поблизу багатьох міських підприємств, ОСББ та інших організацій, що може свідчити про наявність власника, а не господаря. А між цими поняттями на думку головного комунальника міста, є суттєва різниця, яка полягає в тому, що господарі слідкують за чистотою і порядком на своїй території та поблизу, а власники просто володіють, не переймаючись такими нюансами, як сміття.


Заступник міського голови попередив всіх присутніх, що вже розпочали свою роботу інспектори з благоустрою, поки що вони обмежуватимуться усними попередженнями. Але якщо через три тижні при повторній перевірці, ситуація не виправиться, порушників масово притягуватимуть до адміністративної відповідальності та штрафів, мінімальний з яких становить 340 гривень.


Одним з найважливіших питань на нараді було забезпечення технікою для вивозу сміття підприємств та навчальних закладів. Кілька керівників поскаржились заступнику мера на те, що, вся робота з прибирання зводиться нанівець, оскільки все так і залишається на своїх місцях, машина чи трактор просто таки не доїжджає до них через плутанину в графіках, брак паливно-мастильних матеріалів чи з інших причин. В цьому році ситуація з технікою та вивозом стабілізується, запевнив чиновник, торік придбано шість навантажувачів, які разом з іншою технікою комунальних підприємств, прибуватимуть за першої ж потреби. Буде складено й відповідний графік для підприємств, щоб уникнути непорозумінь і плутанини. Закуплено щіток до тракторів, які підмітатимуть вулиці, а згодом після прибирання змету, їх промиють водою.


Для ТОВ «Полісся Екосфери», теж буде чимало роботи, втім основним завданням перед нею на нараді поставили безкоштовно пропускати машини зі сміттям на територію сміттєзвалища, принаймні під час великого прибирання.


Завершити основну частину генерального прибирання в Бердичеві планується до 12 квітня, коли оголошено загальноукраїнський суботник, в місті на той час планується масова висадка декоративних дерев, кронування та низка інших заходів.


Також Сергій Онофрійчук наголосив, що непогано було б долучитись до прибирання і активістам чисельних громадських та політичних організацій, яких в місті налічується чимало, щоб показати власним прикладом, як треба працювати. «У нас є дуже багато бажаючих контролювати, тож я звертаюсь до них через ЗМІ з проханням проявити свою громадську позицію, активність і взяти участь у наведенні порядку не тільки в органах влади. Взяти в руки віники і навести порядок хоча біля себе, свого подвір’я. Якби хоч по одному представнику цих організацій долучились до прибирань, то в нас би була ціла армія прибиральників, яка б за день очистила місто», - відзначив головний комунальник міста. 

DSC02901

DSC02898

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.