Бердичівлян просять якнайшвидше поприбирати на могилах близьких — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Бердичівлян просять якнайшвидше поприбирати на могилах близьких

12 бер. 2014 Анна Павловська

Якнайшвидше поприбирати на могилах близьких просять бердичівлянЗавершити прибирання на могилах рідних та близьких до 24 квітня, закликав мешканців міста Олександр Ковальчук, директор Комбінату комунальних підприємств. Він виступаючи на нараді з благоустрою, що відбулась цієї середи, нагадав присутнім, що в цьому році очікується значний наплив людей на кладовища, оскільки поминальні тижні співпадають у католиків і православних, припадаючи на 27 квітня.


Тож звернувся до людей з проханням прийти і завчасно прибрати могили, щоб працівники кладовищ могли вчасно вивезти сміття. Також Олександр Ковальчук поскаржився на брак робочих рук для завантаження сміття, після прибирання кладовищ і звернувся з проханням до чоловіків Бердичева, щоб ті хто має бажання допомогти прийшли, оскільки силами штату співробітників підприємства впоратись буде важко.


Керівник комбінату комунальних підприємств нагадав всім присутнім, що незабаром відзначатиметься 70 річниця визволення України від фашистських загарбників, тож лад слід навести і у військовому секторі старого кладовища по вулиці Пушкіна.


Щоб люди без проблем могли доїхати на кладовище по вулиці Войкова, заступник міського голови Сергій Онофрійчук, звернувся до представників автопарку з проханням збільшити кількість автобусів. 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.