Кому в Бердичівській «газконторі» не потрібно стояти в черзі? — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Кому в Бердичівській «газконторі» не потрібно стояти в черзі?

Другий тиждень комунальні підприємства Бердичева витримують облогу своїх клієнтів, які хочуть дізнатись правди. І дізнатись її не з телевізора, інтернету чи телефону, а безпосередньо від тітоньки, яка сидить у відповідному підприємстві та має чудового помічника – комп’ютера.


Ось і в управлінні газового господарства останні тижні черга розтягується коридорами чи не до вхідних дверей будівлі. Ніби то й інформації на стендах багато вивішено, але всі хочуть почути її з перших вуст. Чимало людей в черзі нарікало, що не змогли зв’язатись зі спеціалістами управління по телефону, тому й прийшли особисто.


Очільник абонентської служби люб’язно погодилась прокоментувати ситуацію з чергами, і думаю, що ще буде корисним для тих, хто ще не дійшов до «газконтори».


По-перше: Абсолютно не потрібно йти на прийом тим, хто оформляв субсидію на газ на початку опалювального сезону, тобто в жовтні минулого року. Субсидія після підвищення ціни на газ їм перераховується автоматично!!!


По-друге: Якщо у вашій сім’ї змінився склад, або субсидії потребує не власник квартири, а інший її житель, та про це було повідомлено управління соцзахисту, не потрібно більше окремо приносити довідку про це ж в газове господарство.


По-третє: Якщо ви звикли користуватись кредитними картками та банкоматами, то в будь-якому платіжному терміналі «Ощадбанку» чи ПриватБанку за номером свого особового рахунку або за адресою, в другій половині місяця ви можете побачити інформацію про необхідну суму сплати за спожитий газ і тут же її оплатити. Це ж саме стосується і платіжних інтернет-сервісів окремих банків (касири у відділеннях банків такої інформації не мають). Варто додати, що сума в електронних сервісах враховує і пільги, і субсидії, які надавались абоненту.


Ну і, по-четверте: Керівник абонентської служби Бердичівського управління газового господарства попросила мешканців міста та району з розумінням і відповідальністю ставитись до роботи своїх операторів та контролерів, яким в ці тижні теж несолодко. Лише з 25 квітня по 1 травня вони прийняли по телефону 3647 звернень та особисто на прийомі 2424 особи. Цього тижня потік людей не меншає, а деякі ще й приходять по декілька разів: то папірець з цифрою загубив, то додатково хоче щось розпитати. То ж будьте, будь-ласка, уважнішими.


А ще, блукаючи коридорами і кабінетами управління, вдалось почути прогнози, що приблизно з червня місяця багато що для споживачів газу кардинально зміниться на краще. Для всіх клієнтів на спеціальних сайтах відкриються особисті «кабінети», де можна буде побачити всю інформацію щодо свого споживання газу та його оплати та ще чимало корисних сервісів. Ось тільки вирішаться остаточно у верхах питання з власниками «приватизованих» облгазів, так має все і змінитись.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.