Середа, 25 Трв

Як взяти в Бердичівському районі в оренду те, чого не дають

Заголовок цієї замітки, може з першого погляду і незрозумілий, але суть питання він передає. Щоб розповісти про цю суть детальніше, доведеться повернутись трохи до історії.

Ще у вересні минулого року на територію районної лікарні привезли вагончик, у якому було змонтовано обладнання мобільної котельні на вугіллі виробництва Братсьского заводу, пролежавший багато років десь в стратегічному запасі не братньої Росії, але ще не бувший у користуванні. Новообраний голова районної ради особисто дав добро на завезення котельні без всякої паперової тяганини, цим самим зробивши серйозний крок у звільненні від «газового іга». У всякому разі так він на той час вважав..


Але лікарня це не ферма, і без відповідних документів, дозволів, узгоджень та проектів, головний лікар не змогла погодитись на встановлення енергетичного обладнання невідомої потужності та якості. Тим більше, що в її планах було встановлення котла на альтернативному паливі в приміщенні існуючої котельні, що не потребує реконструкції тепло передавальних мереж.


Саме тому, підприємці власники вагончика написали заяви в усі інстанції, і в тому числі на голову райради з проханням надати дозвіл НА ВЗЯТТЯ В ОРЕНДУ ІСНУЮЧОЇ КОТЕЛЬНІ РАЙЛІКАРНІ. Мовляв, ми поставимо своє обладнання у існуючому приміщенні, і все буде добре. Але ж, здавати в оренду існуючу котельню ніхто не збирався!!? Відповідне питання вже заклали до порядку денного для розгляду на спеціальній робочій групі з питань розпорядження районним комунальним майном.


Підприємці зрозуміти можна, вони витратились на доставку, на документи, на монтаж, але це все вони зробили до офіційного укладення будь-якого договору, лише на основі усних домовленостей з районним керівництвом. Напевно, ці витрати їм прийдеться назвати ризиками, без яких не обходиться жоден бізнес, бо укладення відповідної угоди не видно навіть на горизонті.


Чим закінчиться ця історія з котельнею, незрозуміло, але вона ще раз доказує, що в нинішньому форматі керівництво спільними об’єктами сільських територіальних громад виходить за межі здорового глузду. 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.