Середа, 25 Трв

Хто збудує два туалети, тому дадуть землю під універмаг біля Бердичівського міськвиконкому

І це не жарт, а справжнісінька правда. 16 липня – останній день подачі заявок для участі в земельних торгах, де буде розігруватись право оренди на земельну ділянку площею 260 квадратних метрів, розташовану між двома будівлями санепідемстанції поблизу міськвиконкому. На 49 років цю ділянку нададуть в оренду для будівництва торговельно-офісного центру, за певних умов:


«- сплатити винагороду виконавцеві земельних торгів;
- впродовж 1 (одного) року з дня реєстрації договору оренди землі виготовити проектну кошторисну документацію та розпочати будівництво;
- здійснити будівництво та ввести в експлуатацію впродовж 2 (двох) років з дня реєстрації договору оренди землі, 
- передбачити в підвальному приміщені будівлі санвузли загальною площею не менш 70кв.м., в яких повинні бути:
- жіночий туалет загальною площею не менш 25 кв.м. (10 унітазів, 5 рукомийників);
- чоловічий туалет загальною площею не менш 20 кв.м. (5 унітазів, 5 пісуарів, 5 рукомийників);
- надавати на безоплатній основі послуги громадського каналізованого туалету під час проведення загальноміських заходів на площі Центральній;
- відшкодувати відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради витрати на виготовлення документації із землеустрою відповідно до виставлених рахунків в сумі 3388 грн.06 коп.(Три тисячі триста вісімдесят вісім гривень 06 коп.);
- відшкодувати відділу комунальної власності та земельних відносин Бердичівської міської ради витрати на розміщення оголошень у газеті «Земля Бердичівська» відповідно до виставлених рахунків в сумі 118грн.13коп.(Сто вісімнадцять гривень 13 коп.). Стартовий розмір річної орендної плати становить 10610 грн.81 коп. (Десять тисяч шістсот десять грн.81коп.) без ПДВ.»
І кого він не лякає, може готуватись до участі в торгах.
Зазвичай, в Бердичеві не призначають аукціонів чи торгів, коли не знають, хто буде брати в них участь і з великою вірогідністю передбачають, хто буде їх переможцем. Отже, певне коло бажаючих вже є, але конкурс є конкурс і взяти участь в ньому може будь-хто.
Для кращого розуміння, де знаходиться ця земельна ділянка, надаємо фото її місце розташування, тому що ні на офіційному сайті міста, ні в офіційному оголошенні в комунальній газеті цього не було. 

IMG 3158

IMG 3159

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.