Єврейським паломникам в Бердичеві буде де помити руки — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Єврейським паломникам в Бердичеві буде де помити руки

Останнім часом слава Бердичева, як історичного центру єврейського хасидизму, росте нечуваними темпами. Одним з показників цього є велика кількість паломників, які обов’язково зупиняються біля старовинного кладовища та відвідують могилу Леві-Іцхака Бердичівського.


Все б нічого, але ділянка дороги біля кладовища немає спеціального карману, тому великим автобусам доводиться або перекривати значну частину вулиці, або паркуватись через дорогу, поблизу районної поліклініки. І часто паломники проїжджають до Бердичева досить довгий шлях, тому після зупинки хочуть перекусити, вмитися та трохи перепочити. Ось і залишаються після цього перепочинку мокрі плями на стінах поліклініки та обгортки від цукерок і печива, щедро розсипані по прилеглим клумбам. Одне дерево на алеї навіть всохло, напевно, від того, що його часто «поливали».

Сподіваємось, що незабаром в гостей нашого міста все зміниться на краще, і сприятиме цьому рішення, прийняте у вівторок на засіданні робочої групи з питань оренди комунальної власності Бердичівської районної ради. Саме тут депутати погодили надання в оренду благодійному фонду «Ешел»-Леві Іцхак Бердичів» пустуючі нині приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення та складу загальною площею 271,3 квадратних метра. 

Благодійний фонд планує реконструювати ці будівлі з розміщенням там туалетів, умивальників та інших необхідних зручностей для туристів та паломників. Головний лікар та юрист райлікарні надали відповіді на всі питання депутатів та запевнили, що всі процедури щодо укладення договору оренди та проведення ремонтно-будівельних робіт будуть виконані згідно законодавства, тому турбуватись, що комунальне майно покине перелік власності територіальної громади району, не потрібно. 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.