Близько півмільйона гривень витрачено на ремонт будинку по провулку Піонерському — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Близько півмільйона гривень витрачено на ремонт будинку по провулку Піонерському

Роботи розпочаті торік у будинку по провулку Піонерському, неподалік міського пляжу, який поступово руйнувався через примхи радянських зодчих, уже добігають свого логічного завершення. У тому, що триповерховий жилий будинок дещо перекосило, за словами посадовців винні архітектори, які в 70 роках минулого століття не врахувавши законів фізики, надбудували третій поверх на будівлі зведеній приблизно у 1917 році. Остаточно його зрушили з місця сходинкові майданчики збудовані літерою «Г».


Не витримавши ваги надбудови, фундамент розрахований на два поверхи, почав просідати і руйнуватись. Тож після тривалих експертиз на черговій сесії міської ради були виділені кошти на його капітальний ремонт.


Під час робіт розпочатих ще у минулому році, - розповідає в.о.директора МК ВЖРЕП№7, Владлен Мелюща, було замінено усі комунікації від горища до підвалу, зроблено дренажну систему, зміцнено фасад та підсилено фундамент. Особливу увагу комунальники приділили надбудованому, третьому поверху – його обтягнули спеціальною стяжкою, скріпивши металевими рейками, щоб він не розходився. Нині тривають упоряджувальні роботи під час яких буде пофарбовано фасад, відремонтовано під’їзди та прибрано будівельне сміття, що лишилось від ремонтних робіт. 

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.