Крок за кроком до підвищення енергоефективності в Бердичівському районі — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Крок за кроком до підвищення енергоефективності в Бердичівському районі

02 жовт. 2015 Прес-служба

Державна програма енергоефективності - одна з ключових реформ держави, які перебувають у компетенції Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.


На виконання постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України у Бердичівському районі було вжито комплекс заходів та проведено клопітку роботу з метою включення районних проектів до переліку інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що фінансуються у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Як результат злагодженої роботи голови Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевського, народного депутата України О.В. Ревеги та при співпраці з громадою району маємо: 54 проекти затверджено по Житомирській області, десять з яких затверджено по Бердичівському району та включено до загального переліку.


В цьому списку є інвестиційні проекти, згідно яких у котельнях Великоп’ятигірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Озадівської та Райгородоцької школи І-ІІІ ступенів було здійснено реконструкцію з переведенням на альтернативні види палива. Аналогічні роботи планується провести у Маркушівській і Скраглівській загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів та закінчити до листопада поточного року. Також котельня з встановленням твердопаливного котла Центральної районної лікарні Бердичівського району має запрацювати до початку опалювального сезону.


Частина коштів, що були затрачені на встановлення котла у В. П’ятигірській шкільній котельні згодом будуть повернуті громаді за рахунок коштів фонду регіонального розвитку і можуть бути використані в інтересах цієї ж громади.


Також до переліку інвестиційних програм потрапили проекти з будівництва мережі водопостачання у с. Радянське, с. Бенедівка, с. В. Низгірці та, придбання двох шкільних автобусів, що стане запорукою організації регулярного безоплатного перевезення учнів до місць навчання і додому. Слід зазначити, що впровадження даних проектів скоротить споживання природного газу бюджетною сферою на 45% та призведе до економії близько 2 млн. грн. бюджетних коштів на рік, що виділялися з освітньої субвенції. Це дасть змогу використати заощаджені кошти на розвиток освітньої галузі в районі. Матимемо надію, що реалізація інвестиційних програм і проектів, їх ефективне використання буде позитивно впливати на комплекс загальнодержавних заходів з енергозбереження та енергоефективності і принесе гарний результат і для держави і для населення.

Прес-служба райдержадміністрації

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.