Близько півсотні бердичівлян звернулись до тепломережі за перерахунками — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Близько півсотні бердичівлян звернулись до тепломережі за перерахунками

Холодні батареї при мінусовій температурі за вікном викликають у людей, які користуються послугами централізованого теплопостачання, резонне питання, за що вони сплачують кошти. Щоб привести платіжки у відповідність до наданих послуг, Уряд змінив порядок нарахування плати за централізоване теплопостачання для мешканців будинків, де немає облікових приладів. Тепер «Теплоенерго» нараховуватиме щомісячну плату за свої послуги з урахуванням змін температурного режиму.


Тобто, в разі, якщо у помешканні під час опалювального сезону температура нижче 18 градусів, можна отримати частину своїх грошей, сплачених за тепло, назад. За кожен градус нижче норми, рахунок за спожиті послуги зменшується на 5%.


Механізм перерахунку, за словами голови уряду, передбачає простий алгоритм дій: людям необхідно зателефонувати на підприємство «Теплоенерго», з яким у них укладено договір, або в ЖЕК чи ОСББ та повідомити про те, що в квартирі температура нижче 18 градусів, запросити невідкладно комісію для того, аби вони склали відповідний акт. Комісія має прибути в помешкання протягом 72 двох годин і, зробивши заміри температури, скласти відповідні акти, засвідчені двома підписами. А якщо в квартирі температура нижче 12 градусів, за тепло можна взагалі не платити. Щоправда, в останньому випадку теж треба передати в тепломережу відповідні, засвідчені сусідами.


За інформацією «Бердичівської тепломережі», заяви на перерахунок за послуги централізованого теплопостачання в нинішньому році, в усній і письмовій формі, подали 46 бердичівлян. Щоправда, на підприємстві не повідомили, чи зроблено людям перерахунок і на яку саме суму.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.