Бердичівські депутати морально підтримали два комунальних підприємства — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Середа, 8 Грудня

Бердичівські депутати морально підтримали два комунальних підприємства

Сюрпризом не лише для керівників комунальних установ, але й для багатьох депутатів, присутніх на сесії 26 січня, стала пропозиція, озвучена депутатами «Самопомочі». Тетяна Домбровська, член зазначеної фракції, внесла доповнення до рішення міської ради. яке стосувалось відрахування частини прибутку (доходу) господарських організацій, які належать до комунальної власності або у статутних фондах яких є частка комунальної власності. Такі підприємства сплачують до міського бюджету близько 5% від своїх прибутків, якщо, звісно, такі є. 

Депутатка запропонувала звільнити від обов’язкової плати дві комунальні структури – водоканал і тепломережу, мотивуючи це тим, що ці установи знаходяться в критичному стані і їх треба підтримати. «У зв’язку з тим, що ці два стратегічні підприємства не є прибутковими та мають колосальні борги, ми пропонуємо звільнити їх від сплати цих п’яти відсотків до бюджету», - відзначила пані Домбровська, виступаючи перед загалом.


Під час обговорення частину колег жінки більше цікавило економічне підґрунтя рішення, тобто, як воно вплине на роботу установ. Депутатка зауважила, що, в першу чергу, воно допоможе простим працівникам підприємств, які забезпечують Бердичів водою і теплом, а цифри і борги - це уже справа профільної депутатської комісії з питань ЖКГ. Представники останньої не змогли втриматись від зустрічної пропозиції для фракції «Самопомочі», озвученої Валерієм Шелепою (ВО «Батьківщина»). Нагадавши депутатам, що ця фракція не приймає участі в роботі комісії, яка займається в тому числі і питаннями житлово-комунального господарства, оскільки вивела своїх представників з її складу, він поцікавився, чому вони вирішують, чим займатись іншим. У дискусію, що назрівала у сесійній залі, як завжди вчасно втрутився міський голова, порадивши фракціям якось розібратись між собою на комісіях, а, поки що, повернутись до питання.


Назвавши пропозицію «Самопомочі швидше «моральною» підтримкою, ніж «матеріальною» для цих підприємств, міський голова запропонував депутатам підтримати зміни до рішення і таким чином зняти сплату частини прибутків до міського бюджету водоканалу і тепломережі. Зрештою обранці міської громади таки підтримали поправку «Самопомочі», але при цьому відзначили, що розраховують на посилений контроль за роботою цих підприємств.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.