Юлія Лефтер: «Бердичів може залишитись без світла» — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Юлія Лефтер: «Бердичів може залишитись без світла»

28 січ. 2016 Богдан Кицак

Постановою Національної комісії від 28.12.2015 № 3141 передбачається, що розрахунки за електроенергію на потреби зовнішнього освітлення, здійснюватимуться за єдиним роздрібним тарифом із застосуванням коефіцієнта 0,6, замість 0,25. Так видаткинаселенихпунктів на вуличне освітленнязростуть у 2,4 рази.


В Бердичеві було дуже складно врахувати такий високий коефіцієнт при формуванні міського бюджету. Зараз нас ставлять перед фактом збільшити видатки з бюджету на освітлення в 2,5 рази. Отже, якщо бюджетБердичева має кошти лише на половину потрібних витрат, то й кількість освітлених вулиць та площ в місті пропорційно зменшиться, особливо це стосуватиметься віддалених районів міста, в яких якість доріг завжди залишала бажати кращого.


Такатарифнаполітика НКРЕП є недалекоглядною та непослідовною. «Адже, я переконаний, що ніхто з уряду навіть не порадився з мерами міст та головами сільських та селищних рад», - запевняє керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній раді Олег Березюк.Самопоміч наголошує, щопідвищенняцін на електроенергію для зовнішньогоосвітленнявулиць, площ та місцьзагальногокористування в нічний час призведе до зростаннязлочинності, підвищеннярівня травматизму населення, збільшеннякількостідорожньо-транспортнихпригодтощо. Окрім того, зменшенняспоживанняелектрики у нічний час спричинитьзбільшенняпіковогонавантаження на енергосистемукраїни та зростанняціни на обслуговування, а тому і підвищення цін на саму електроенергію.


Самопоміч закликає НКРЕП терміново, не очікуючинегативнихсоціальнихнаслідків, скасувати постанову НКРЕП від 28.12.2015 № 3141.


Крім того, ми пропонуємо встановити нульовий тариф на зовнішнє освітлення вулиць міста при використанні енергозберігаючих технологій. Це необхідно, щоб комплексно вирішити проблему забезпечення електроенергією вуличне освітлення та ефективно користуватись надлишками енергії. Так ми зможемо суттєво зекономити кошти для бюджету міста та країни в цілому.


Прес-служба «Об’єднання «Самопоміч»
Богдан Кицак

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.