У Бердичеві взялись за ремонт доріг — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

У Бердичеві взялись за ремонт доріг

Сніг традиційно в нашому місті де-не-де сходить разом з асфальтом. Тож ледь потепліє, комунальники беруться за свою улюблену справу – латання доріг. Реанімувати покриття взялись на розв’язці біля центрального ринку, а точніше на перехресті 30-річчя Перемоги та Миру. Там дорога, вбита вантажівками, перетворилась на суцільну залиту водою яму. Ліквідували міні-море днями, засипавши його щебенем, працівники КП «Бердичівкомунсервіс».


Однак суттєво ситуація не змінилась: вода проступає крізь шар суміші, а дрібні камінці розлітаються під колесами машин, тож цілком очевидно, що через деякий час ями знову будуть на місці. «Ми вже хотіли туди рибу запускати», - жартують продавці, розповідаючи про свої враження від ремонту дороги. Люди не розуміють доцільності дій комунальників, адже якщо на цю суміш зверху покладуть асфальт, то він викришиться під колесами машин. Затрачені кошти з міського бюджету і зусилля працівників знову дорівнюватимуть нулю.


За словами начальника шляхової дільниці МКП «Бердичівкомунсервіс» Юлії Миколаївни Мухіної, ремонт на даній ділянці підприємство робило власними силами. Завданням комунальників було полегшити проїзд транспорту, бо у величезних ямах стоїть вода і болото. Після запуску асфальтового заводу (приблизно у середині березня) покриття відремонтують повністю. Прибравши попередньо насипаний шар гравію, працівники там, де потрібно, виріжуть пошкоджені ділянки асфальту і покладуть новий.


А от питання «Чи довго воно протримається?» здається риторичним, адже, незважаючи на три знаки, що забороняють зупинку та стоянку на цьому відрізку дороги, до ринку під’їжджають вантажівки, які спокійно розвантажуються.

Фотогалерея

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.