Перший поверх Бердичівської міської ради відремонтують — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

Перший поверх Бердичівської міської ради відремонтують

У зв’язку з децентралізацією, яка маячить на обрії місцевого самоврядування, у Бердичеві виконавчий апарат міської ради поповниться двома підрозділами. Один з них - ДАБК (Державний архітектурно-будівельний контроль), інший - відділ реєстрації. До речі, до останнього бердичівляни зможуть звертатись з питань реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також фізичних та юридичних осіб - суб’єктів господарської діяльності. «До цього часу реєстрація проводилась іншими державними органами», – зазначає заступниця міського голови Таміла Павлішина, окреслюючи майбутні зміни на засіданні виконкому.


Крім того, у відання реєстраційного підрозділу передаються послуги міграційної служби. Нині вирішується питання передачі архівних матеріалів та кадрове забезпечення. Робиться усе для того, аби в умовах ліквідації управлінням юстиції реєстраційної служби можна було надавати людям якісні послуги. Розташовуватимуться ці два підрозділи на першому поверсі міської ради, тож, у зв’язку з цим, його відремонтують. Хоча основний наголос у гучному слові «ремонт» мер робив на тому, що буде реконструйовано туалети на першому поверсі міської ради. Планується, що, в разі виділення коштів, буде проведено їхню реконструкцію з урахуванням потреб людей із обмеженими можливостями. Також всередині приміщення будуть облаштовані пандуси і зручні заїзди для візочників. Загалом же робитиметься все для якісного обслуговування людей, тож поступово весь перший поверх перейде до служб, які займаються обслуговуванням населення, надаючи їм послуги озвучені заступницею міського голови.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.