Бердичівляни можуть передати показання газового лічильника через СМС — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

Бердичівляни можуть передати показання газового лічильника через СМС

З 1 квітня 2016 року клієнти «Житомиргазу» можуть надавати показання лічильника на СМС-номер 7104. Надсилати дані необхідно з 1 по 5 число щомісяця за допомогою короткого СМС-повідомлення.


У повідомленні на короткий номер 7104 необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр). Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо».


«Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що показання надіслані некоректно. Необхідно перевірити, чи правильно вказана кількість цифр особового рахунка, чи наявний саме пробіл, а не інший знай знак, між номером особового рахунка та показаннями. Після перевірки необхідно спробувати знову. Якщо ви отримали у відповідь «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо», можете бути певні, що показання будуть внесені», – зазначає начальник управління клієнтського сервісу Сергій Пікуль.


Передати показання можна й іншим способом:
- через Особистий кабінет на сайті zt.104.ua;
- зателефонувавши до Контакт-центру за номером (0412) 55-80-04;
- надіславши повідомлення з зазначенням адреси та номеру особового рахунку на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;
- вказавши показання лічильника газу на 1 число місяця у платіжному документі.


Передані показання смс-повідомленням на номер 7104 відобразяться у особовому рахунку протягом 2-3 днів.

Наголошуємо, що номер 7104 призначений виключно для прийому СМС-повідомлень. Відправка повідомлення не потребує ніяких додаткових коштів на рахунку, його вартість – відповідно до тарифу мобільного оператора, яким користується клієнт.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.