Середа, 25 Трв

На прийом до мера Бердичева принесли дві пляшки з невідомою речовиною

Два рази на місяць, по середах, фойє будівлі Бердичівської міської ради наповнюється відвідувачами набагато більше, ніж зазвичай. Це кожну другу і четверту середу місяця проводить особистий прийом міський голова Василь Мазур.

 

 

Люди записуються заздалегідь, щоб попасти на аудієнцію головного чиновника міста, тому й готуються до цієї події дуже і дуже ретельно.

 

Так, наприклад, сьогодні мешканка вулиці Маяковського, прийшла на прийом не одна, а з сусідками. А до того ж написали письмове звернення, в якому перерахували не лише проблеми свого будинку (необхідно провести ремонт веранди-під’їзда), своєї вулиці (на якій ще дореволюційна бруківка місцями лежить), але й всього міста.

 

Для підтвердження цієї загальноміської проблеми до міськвиконкому вони принесли дві пляшки з якоюсь брудною рідиною в якій плавало суцільне сміття, яке словом «осад» назвати важко. Цю рідину, як стверджували відвідувачки мера, було набрано в різні дні з одного й того ж місця – крану в квартирі по вул. Маяковського.

 

Чим закінчилась ця історія, а також про інші, не менш захоплюючі історії, з якими до міського голови зверталися цього дня бердичівляни, читайте в наступних публікаціях. 

priyom1

priyom2

priyom3

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.