Вівторок, 27 Вересня

Два мікрорайони Бердичева нарешті питимуть чисту воду

Основними питаннями, які розглядалися на засіданні виконавчого комітету міської ради були підсумки роботи комунальних підприємств Бердичева у 2015 та перспективи на 2016 рік.


Розповідав присутнім про те, що вже було зроблено, що роблять та які плани на майбутнє і директор комунального підприємства «Бердичівводоканал» Микола Ревуцький. Він зазначив, що минулого року було все виконано згідно плану за допомогою, звичайно, і міської ради.


Тепер же ставляться плани на майбутнє, які зосереджені в основному навколо збільшення кількості та якості послуг водопостачання та водовідведення.


Щодо кількості, то керівник водоканалу зазначив, що місто вже майже повністю перейшло на цілодобове забезпечення водою. Що ж стосується якості, то тут без скарг, звісно, не обходиться. Найчастіше субстанцію, що біжить з кранів бердичівлян, люди вважають за краще не називати прямою назвою. Але тут теж парадокс: якщо в одному будинку вода біжить більш-менш нормальна, то у сусідньому – ні.


Зрозуміло, що водопроводи та насосні станції Бердичева потребують заміни та модернізації. Три мільйони гривень виділено містом на вирішення проблемних питань, які планується вирішити до кінця ІІІ кварталу.


А поки місто планує отримати великомасштабний кредит на повну заміну водопроводів міста та будування очисних, потроху «Бердичівводоканал» вирішує проблеми з водою по мірі надходження і важливості. Замінюються труби на полімерні, розробляється документація на віддалені райони по каналізуванню – район меблевої фабрики та Загребелля, що є найважчими. Крім того буде осіння і весняна промивка труб.


А для мешканців двох мікрорайонів міста вже є приємна новина. За словами Миколи Ревуцького, ще однією роботою по покращенню якості води та збільшенню її кількості є збільшення кількості видобутої води з підземних свердловин. В мікрорайонах «Червона гора» та «М’ясокомбінат» вже проводяться роботи по водозабезпеченню з підземних горизонтів, замінюється водогін на новий. А це певною мірою означає, що жителі вищевказаних мікрорайонів матимуть змогу використовувати для власних потреб чистішу воду, ніж та, яка є нині.


Як зазначив керівник водоканалу, до європейських норм і зразків ще далеко, але вони намагаються покращити водозабезпечення міста.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.