Середа, 25 Трв

Бердичівські активісти допомагають захистити Житомир від сміття

Як написав на своїй сторінці у фейсбуці Олександр Інжиєвський, бердичівські активісти у понеділок  20 червня були в Житомирі:

«Сьогодні представники БМГО "Бердичів - наш будинок" приїжджали підтримати акцію на Крошні

. Боротьба за чистоту міста і області продовжується. Привезли продукти, сигарети, засоби від комарів і всяке таке. Домовилися про випуск спеціального бюлетеня присвяченої цій темі.

Хочу нагадати, що саме наші представники були одні з перших хто ініціював акцію і підтримав її.

Проблема сміттєвого полігону це не лише проблема Житомира, як багато хто думає, але і всій області. Чули сьогодні як багатохто піариться активно, лізе в робітники групи, навіть загрожує властям радикальними заходами. Все це добре. ПРОКИНУЛИСЯ, побачивши що влада мовчить і міліціонерів  немає. Звично. Поглянемо як воно вийде. Ми ж контролюємо що твориться на полігонах великих міст області. Слава Богу, МАЙЖЕ У ВСІХ у нас є осередки, реальні, а не паперові і «понтові». Приголомшує стійкість хлопців Андрія Шкіпера»

svalka5

svalka4

svalka3jpg

svalka2

svalka1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.