Середа, 25 Трв

В Бердичеві навчать ОСББ як оформити свою землю та забрати собі вбудовані приміщення

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ

БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ!

30 червня 2016 року о 11.00 годині в приміщенні Палацу Спорту ЛАВ по вул.Європейській, 81 відбудеться семінар з питань створення ОСББ, їх діяльності та розвитку, за участю представників Асоціації Управителів житлових будинків України та управляючої компанії Яцківа Віталія та Бойко Валентини.

ПЛАН СЕМІНАРУ

1. Реалізація Законів України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» та «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку».

2. Управління багатоквартирним будинком, способи взаємодії споживачів, виконавців послуг, управителів та органів місцевого самоврядування.

3. Шляхи розвитку ринку надання житлово-комунальних послуг в сучасних реаліях.

4. Перспективи надання житлово-комунальних послуг з огляду на майбутні зміни Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

5. Запровадження програмних комплексів для взаємодії надавачів житлово-комунальних послуг з споживачами та органами місцевого самоврядування.

6. Надання відповідей на основні проблемні питання.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ.

З питань участі у семінарі звертатись до депутата Бердичівської міської ради Пономарчука Володимира Вячеславовича. тел.0674091351

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.