Вівторок, 4 Жовтня

Бердичівські депутати менш ніж за півгодини провели сесію

Вже стало доброю традицією у міській раді проводити позачергові сесії. Вже не один раз і навіть не двічі бердичівські депутати збираються у стінах кабінету №32, аби у вузькому колі розглянути ті питання, що потребують термінового вирішення. Причому насправді у «вузькому», бо в невеличкому кабінеті вже вкотре незручно почувають себе всі. На минулій позачерговій сесії серед маси обурень говорилося про цю аудиторію. Тоді, нагадаємо, невдоволення виказав депутат міської ради Олексій Побережний, зазначивши, що для сесії є сесійна зала, де і повинні проводитися зібрання такого роду.

Проте цього разу ніяких змін стосовно місця проведення не відбулося. Натомість ранок понеділка увінчався продуктивним початком робочого тижня, бо на дев’яту годину і представники фракцій, і працівники установ, і преса дружно крокували до міської ради на засідання 11 позачергової сесії Бердичівської міської ради VII скликання.


Порядок денний ще спочатку натякав на те, що багато часу на розгляд трьох питань не витратиться. Адже на те вона і позачергова, що, як зазначав раніше міський голова, розглядаються ті питання, за які варто негайно проголосувати, бо від цього залежить їх реалізація. Цього разу вся терміновість була викликана вирішенням проблеми боргів КП «Бердичівтеплоенерго» перед початком опалювального сезону, відшкодуванням різниці в тарифах і внесенням змін до попереднього рішення міської ради стосовно ЖКГ та благоустрою міста.


Довгих та чисельних обговорень по питанням теж не було. Коротко про зміни до міського бюджету розповіла начальник фінансового управління Алла Пацата. Далі виступив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук, обговорили декілька аспектів стосовно відшкодування різниці в тарифах та проект рішення «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Бердичева на 2016 рік», по якому виникла певна «накладочка». Бо три підпункти даного питання стосувалися ОСББ та водоканалу. Оскільки фінансування цих підприємств не є таким терміновим, як початок опалювального сезону і вирішення питань по ньому, то ці підпункти голосуванням зняли з порядку денного. Тим більше, що є можливість до наступної сесії розглянути їх на засіданнях постійних комісій.


Загалом позачергову сесію провели доволі оперативно. Менш ніж за півгодини розглянули питання, проголосували за них, не мусолили довго, не сперечалися, щоб швиденько порозходитися кожен у своїх справах.


Наприкінці міський голова ще раз нагадав присутнім про День депутата і про те, що до нього не надходило жодної пропозиції стосовно форми його проведення. Тому Василь Мазур поквапив присутніх представників політичних фракцій, бо часу залишилося не так вже й багато.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.