Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Тепло в оселях бердичівлян може з’явитися раніше

Бердичівляни вже, напевно, звикли до того, що тепло в їхніх квартирах та на робочих місцях з’являється не раніше середини жовтня. До цього часу, якщо навіть надворі погода не зовсім райдужна, усі закутуються в одяг і чекають. Були щоправда випадки, коли через погіршення погодніх умов термометр в приміщеннях і квартирах починав підніматися раніше. Але зазвичай до 15 жовтня усі містяни гріються за допомогою обігрівачів, якщо такі є.


Цьогоріч осінь видалася прохолодною. Звичне бабине літо бердичівлянам вдалося спостерігати лише кілька днів, і то після того, як тижнями ходили в куртках, пальтах і навіть чобітках. І якщо нині чекати на офіційний початку опалювального сезону залишилося не так вже й довго, то у вересні, коли стовпчик термометра опускався до позначки, нижчої за 10 градусів, багато хто обурювався такою ситуацією. Найбільше це стосувалося батьків, чиї дітки відвідують дитячі садочки. Адже після перебування їхніх малюків у прохолодних приміщеннях результат міг би бути, а в деяких був і є, невтішним.


Нині погодні умови знову погіршилися, знову стало прохолодно, тому на засіданні виконавчого комітету, розглядаючи питання про підготовку господарств міста до початку опалювального сезону, заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук наголосив на внесенні поправки в проект рішення. Він зазначив, що, можливо, у зв’язку з різкими змінами температури надворі, опалювальний сезон почнеться раніше.


Точну дату назвати поки не можна, бо все буде залежати від рішення органів місцевого самоврядування на місцях. Але якщо протягом трьох днів денна температура буде нижчою за 8 градусів, то опалення в приміщеннях і квартирах міста буде увімкнено. Перш за все, це стосуватиметься лікарень, де пацієнтам варто знаходитися в теплі, та дошкільних навчальних закладів, де діти можуть масово хворіти. Орієнтовно це заплановано на наступний вівторок-середу, 11-12 жовтня. Але все ще може змінитися, адже температура може коливатися щоденно.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.