Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Пісок для бердичівських доріг на зиму готовий, а самі дороги – не зовсім

13 жовт. 2016 Ульяна Житниченко

Цьогоріч осінь швидко проминула, не потішивши сонячним теплом бердичівлян, а принісши прохолодну погоду, дощі та розмови про те, як не подобаються більшості такі холодні дні. Попереду на бердичівлян чекає зима з поки що незрозумілими погодніми умовами. Якщо вірити в те, що прогнозують синоптики, то зима має бути морозною та лютою, а от чи буде вона сніжною – на це варто принаймні сподіватися.


Та як би там не було, а Бердичів деякою мірою уже підготувався до зимового періоду. Про це доповів на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук. За його словами, вже підготовлена техніка «Бердичівкомунсервісу» та інших комунальних підприємств до прибирання снігу. Також він додав, що цього року заготовлено як ніколи багато піскосуміші для посипки доріг та тротуарів бердичівських вулиць – 5 тисяч тон. Був ще залишок близько 2 тисяч тон, бо з нового року завдяки теплій зимі його мало використали. Та про всяк випадок в цьому році заготовили ту саму норму, і цієї кількості буде достатньо для доріг міста.


Щодо останніх, то тут ситуація для декого не зовсім зрозуміла. Бо пісок для доріг є, а самі дороги не всі набули належного вигляду і деякі з них або прийдеться активно посипати цією сумішшю, або взагалі не посипати через наявність там відсіву.


Та як зазначає заступник міського голови, це все робиться на благо містян. Справа в тому, що в цьому році активно проводився ремонт дорожнього покриття більше 50-ти вулиць. Проводили грейдерування та капітальний ремонт, який і надалі будуть робити. От тільки заключатиметься він в тому, що працівники будуть проводити підготовчі до ремонту роботи, встановлюючи бордюри. Все це для того, аби в теплий період робити ремонт доріг, тому людям не варто хвилюватися за те, чому на зиму комунальники залишають голі дороги з бордюрами. Відповідь на це питання надали таку: краще нехай взимку вони вистояться, а весною кластимуть асфальт, що буде і краще, і кошти збереже, і якість покриття буде вищою.


Отож взимку бердичівлянам повинно повезти з тим, що падати їм, напевно, не доведеться, а якщо і трапиться такий випадок, то пісок, який обіцяють розсипати на дорогах, повинен пом’якшити це падіння. А от дорогами, оновленими та відремонтованими, мешканці деяких вулиць зможуть потішитися вже в наступному році, коли надворі потепліє.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.