Бердичівські атошники самі купуватимуть собі квартири, якщо, звісно, не витратять надані кошти на щось інше — РІО Бердичів

Бердичівські атошники самі купуватимуть собі квартири, якщо, звісно, не витратять надані кошти на щось інше

09 лист. 2016 Світлана Семчук

На засіданні виконавчого комітету, що проходило у вівторок, 8 листопада, серед різних питань, озвучених міським головою, було і те, що стосувалося списання заборгованості за надані комунальні послуги.

Мова йде про комунальні послуги, які надаються квартирам, що їх місто чи область купує та видає учасникам антитерористичної операції та їхнім сім’ям. В нашому місті такі квартири вже отримало кілька сімей. Процедура купівлі полягає в тому, що військовослужбовцям і їхнім родинам пропонується квартира серед певних варіантів, зрозуміло, що це не нові квартири в тільки-но збудованих будинках, хоча ходили і чутки, що місто придбало і нові житла для атошників. Ті, хто в майбутньому має проживати у цих помешканнях, оглядають те, що їм пропонується, і обирають ту, яка подобається більше. А далі відбувається процедура купівлі, оформлення потрібної документації і т.д.


Та проблема полягає в тому, що з моменту придбання та оформлення квартири до отримання її новим власником проходить 3-4 місяці. Весь цей час житло вже не належало минулому власнику і ще не належало майбутньому власнику. От і складається певна заборгованість по комунальним послугам, яку має погасити міська рада. Таких осіб на даний момент троє.


За словами міського голови Василя Мазура, люди ці квартири ще не отримали, але щоб не покладати на них видатки, міська рада прийняли рішення списати дані заборгованості. Також міський голова погодився з тим, що держава прийняла правильне рішення - ніяких процедур: «То ми купували, то Житомир. Тому держава вирішила, що конкретній людині надаватиметься певна сума грошей. Отримав гроші – йди купуй собі квартиру».


Одразу ж в кабінеті від одного з членів виконавчого комітету прозвучала фраза «Пропивають…». На це Василь Мазур дав відповідь, що з одного боку, можливо, це так, а з іншого – йде купівля, затягується час і, як наслідок, набивається ціна: «Фактично, як тільки підходимо до квартири, хочемо купити, одразу власник ціну піднімає і починається затягування самої процедури, правоохоронні органи від початку до кінця процедури шукають, де є порушення».


Тобто людина зараз отримала гроші і сама розпоряджається своєю долею, сама купує собі житло, якщо, звісно, ці гроші дійсно підуть саме на це, а не на якісь інші речі у вигляді автомобіля, погашення боргів, придбання чогось дороговартісного… А якщо ж купує квартиру, то у даному рішенні є плюси і для майбутнього власника, і для представників управління міської ради, які цим займалися. Бо саме останні скаржаться на те, що доволі часто після купівлі виникають різного роду претензії, хоч і люди самі вибирали і визначалися, яке помешкання хочуть. Напевно, як зазначають, це швидко забувається і натомість чути претензії, що підлога прогнила, що стіни мали бути рівними, а вони – криві, ще щось не таке… А так, на думку влади, це буде абсолютно правильним і звільнить від затягнутих процедур та інших проблем.

 kvartiru

2222

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.