Субота, 1 Квітня

В Бердичеві з’являться ще два провулки, названі на честь загиблих у зоні АТО військових

Ще одне важливе питання, пов’язане з іменами військовослужбовців, які загинули в зоні АТО, розглядали на засіданні виконавчого комітету у п’ятницю, 16 грудня. Питання це стосується перейменування двох провулків в місті. З пропозицією назвати ці провулки іменами бердичівських Героїв виступила керуюча справами виконкому Надія Мохно.


Оскільки процес деконумунізації в принципі вже дійшов до свого логічного завершення, то всі вулиці і провулки, що підлягають перейменуванню, вже носять нові назви згідно Закону. В Бердичеві є ще два провулки, що залишилися зі старими назвами. Це провулок Карла Маркса в центрі міста та провулок Червонотравневий в мікрорайоні Корніловка. Було запропоновано на розгляд членів виконкому з подальшим розглядом та утвердженням на сесії міської ради назвати ці провулки на честь загиблих Сергія Гадіуліна та Радіслава Атішева.


Відповідно провулок Карла Маркса носитиме ім’я загиблого більше року тому Сергія Гадіуліна, а Червонотравневий – Радіслава Атішева, з яким Бердичів прощався в травні цього року і який проживав у районі Корніловки по вулиці Квітневій.


Всі присутні на засіданні виконкому підтримали таку пропозицію, а міський голова додав, що це буде правильним рішенням, бо ці хлопці захищали мирне життя бердичівлян, віддавши при цьому своє.


Також Василь Мазур звернувся до свого заступника з питань ЖКГ з дорученням зайнятися питанням приведення до ладу вулиць та провулків, названих на честь військових, та взагалі усіх перейменованих. Мається на увазі питання освітлення, ремонту доріг і загалом їхнього зовнішнього вигляду. А щодо подання цих двох провулків для перейменування, то всі впевнені, що депутати на сесії міської ради одноголосно приймуть дане рішення.

Marksa

Chervonotravnevii

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.