Субота, 1 Квітня

В Бердичеві терміново скликали засідання виконкому задля вирішення питань житла для військовослужбовців

В минулу п’ятницю в міській раді вже проходило засідання виконавчого комітету, на якому розглядали більше двох десятків питань, серед яких і міський бюджет, і організація новорічно-різдвяних свят, і перейменування провулків та багато інших. Вже всі депутати, працівники виконавчого комітету та керівники установ міста готуються до сесії міської ради, що пройде 23 грудня.


Аж тут у вівторок, 20 грудня, у терміновому порядку відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглядалося два дуже важливих питання, пов’язані з військовослужбовцями, які постраждали у зоні проведення антитерористичної операції.


Подякувавши за оперативність і за те, що члени виконавчого комітету відгукнулися та без усяких претензій прийшли зранку до міської ради, міський голова Василь Мазур зазначив, що є кошти і є можливість допомогти тим, хто постраждав в АТО, та їхнім сім’ям закупити квартири. В даному випадку мова йде про чотири квартири. В тих районах, в яких було запропоновано житло, ці бердичівляни, можливо, чи відмовилися, чи не можуть здійснити ці закупки, тому міська рада взялася за цю справу. Заступник міського голови Сергій Онофрійчук і начальник управління соціального захисту населення поїхали в Житомир з цього приводу, а членам виконавчого комітету потрібно прийняти рішення, що дасть можливість людям закупити квартири.


Було оголошено список тих військовослужбовців, котрі будуть занесені в пільгову чергу на квартирний облік. Це ті, хто отримав поранення під час виконання військового обов’язку та має статус інваліда війни. Як зазначили на засіданні виконавчого комітету, це робиться для того, аби можна було реалізувати пільгу, надану АТОшникам, щоб людина мала свої законні права. І ця, на перший погляд, формальність є необхідною для здійснення процедури отримання житла.


Другим важливим пунктом засідання виконкому стало знову ж таки питання житла, але питання стосувалося купівлі квартири для сім’ї загиблого військовослужбовця. Мова йде про бердичівлянина Сергія Гадіуліна, котрий трагічно загинув у зоні бойових дій на сході України в листопаді 2015 року. Минулої п’ятниці ми вже писали про те, що матері загиблого військовослужбовця вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня яким Сергій Гадіулін був нагороджений посмертно, та повідомили про перейменування провулку Карла Маркса на провулок імені Сергія Гадіуліна. Тепер же міська рада взяла на себе зобов’язання надати можливість дружині загиблого АТОшника, яка залишилася з двома малолітніми дітьми, придбати за кошти державної субвенції житло. Право власності на квартиру буде оформлено, відповідно, на дружину та двох дітей. Рішення було одноголосно підтримане.

На останок міський голова побажав всім гарних новорічних і різдвяних свят, хоча і вказав, що до цього часу міська рада і виконавчий комітет ще зберуться на сесію і, можливо, ще не один раз для вирішення подібного роду питань, які потребують термінового зібрання.

111111

wAnMjFtZPKQ

11111

2YT36 bmuY

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.