Субота, 1 Квітня

За сприяння народного депутата України Бердичів отримав мільйон з держбюджету на дитячу поліклініку

Чим ближче підходить дата сесії Бердичівської міської ради (відбудеться вона у п’ятницю, 23 грудня), тим швидше розглядаються нагальні питання, які не можна залишати без вирішення. Саме тому останній передсесійний тиждень насичений не лише роботою постійних комісій з підготовки проведення сесії, а й засіданнями виконавчого комітету, які проходять мало не кожних два дні.


У вівторок члени виконавчого комітету вже збиралися задля вирішення питань житла для військовослужбовців, котрі у зоні антитерористичної операції отримали поранення і тепер стали на облік. Обговорювалося питання купівлі житла чотирьом сім’ям АТОшників та квартири вдові загиблого військовослужбовця.


Тоді ж міський голова, дякуючи за те, що члени виконавчого комітету відгукнулися та прийшли на терміново скликане засідання і попередив, що воно може бути не останнім, бо питання, що потребують негайного узгодження, будуть з’являтися.


Так і сталося сьогодні, коли на 8:30 ранку усі знову зібралися на виконком, про що попередили особисто кожного за день цього. І хоча тривало засідання менше п’яти хвилин, та питання було важливе.


Буквально вчора до Бердичева надійшла приємна звістка. За сприяння народного депутата України Олександра Ревеги місто отримало 1 мільйон гривень субвенції з державного бюджету.


Було прийняте рішення направити дані кошти на реконструкцію будівлі гнійної хірургії та денної стаціонарної терапії по вулиці Житомирська, 44/2 в Бердичеві під центр первинної медико-санітарної допомоги. Простими словами, ці гроші підуть на створення там відділення дитячої поліклініки, куди її мають перевести з будівлі по вулиці Данилівській (колишня Фрунзе), де вона нині знаходиться.


Нагадаємо, що загальний кошторис на облаштування поліклініки на території Центральної міської лікарні становить 8 мільйонів гривень. Мільйон було виділено ще раніше, 250 тисяч гривень майже місяць тому на засіданні виконавчого комітету вирішили перекинути з притулку для тварин та домовилися з головним лікарем ЦМЛ Ларисою Бабіковою, що ці кошти до кінця року реально освоїти. Тепер же ще один мільйон гривень буде направлений для того, аби якнайшвидше закінчити усі відповідні роботи і щоб батьки з дітьми могли відвідувати нове, комфортне та тепле відділення дитячої поліклініки. Тим більше, що раніше вже міський голова вказував на зручне місце розташування поруч з іншими відділеннями. Також це дозволить значно зекономити кошти на комунальні послуги, бо одна справа – утримувати всю будівлю міської лікарні і окремо – дитячої поліклініки, а зовсім інша - це коли все буде в комплексі.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.