П'ятниця, 9 Червня

В Бердичівському НВК №4 підприємець хоче відкрити гурток поглибленого вивчення інформатики

Про такий намір фізичної особи-підприємця було оголошено на першому в цьому році засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у середу, 11 січня, представником відділу комунальної власності та земельних відносин міської ради.

Серед питань, що їх розглядали на засіданні члени виконавчого комітету, міський голова та його заступники, було кілька таких, що стосувалися наміру передати в оренду нежитлові приміщення в Бердичеві.


Одним із таких стало бажання підприємця орендувати нежитлове приміщення навчально-виховного комплексу №4 площею 64,8 кв.м для поглибленого навчання інформатики. За задумом, навчання проходитиме з понеділка по п’ятницю з 16.00 до 19.00 включно.


Окрім того, питання оренди нежитлових приміщень піднімалося ще двічі. Мова йде про приміщення по вулиці Житомирській, 43, про яке вже неодноразово згадувалося в публікаціях. Це приміщення колишньої аптеки №122, а нині відділення трансфузіології. Саме тут знаходиться багато вільного приміщення, яке і надають в оренду під приватні лабораторії. Цього разу приміщення площею 83,3 кв.м мають намір передати в оренду для розміщення тут відділення забору біологічних матеріалів ТОВ «Малікс-Мед».


Як роз’яснила присутнім на засіданні виконавчого комітету головний лікар Бердичівської ЦМЛ Лариса Бабікова, ТОВ «Малікс-Мед» вже чотири роки орендує на території лікарні приміщення площею 22 кв.м. Нині вони виявили бажання розширити площу. Та й загалом розміщення навколо міської лікарні таких приватних лабораторій є доволі зручним для пацієнтів. З центральної міської лікарні вищевказане товариство з’їде, залишивши медичному закладу відремонтовану кімнату.


Ще одним нежитловим приміщенням площею 134,6 кв.м в Бердичеві, яке надаватимуть в оренду для використання його у якості торгового магазину, є стара будівля по вулиці Житомирській, 11/4. Було передано приміщення орендатору та встановлено розмір орендної плати.


Усі рішення про намір передати ці об’єкти комунальної власності члени виконавчого комітету підтримали. А наприкінці розгляду цього питання міський голова Василь Мазур зазначив, що нині, на жаль, у місті складається не зовсім позитивна ситуація: в Бердичеві є значна частина приміщень, від оренди яких просто-напросто відмовляються.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.