Депутат Бердичівської міської ради вимагає покарати перевізника та водіїв маршрутів 4 і 4-А — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Депутат Бердичівської міської ради вимагає покарати перевізника та водіїв маршрутів 4 і 4-А

Скарги стосовно цих маршруток вже, напевно, важко і перерахувати, бо піднімалося це питання неодноразово і на засіданнях постійних комісій, і на засіданнях виконавчого комітету, і на сесії. Це неподобство обговорювали між собою бердичівляни і щоразу скаржилися на прийомах депутатами і міським головою. На сесіях подавалися запити щодо вирішення цієї ситуації. Тоді ж, після перевірок та фіксування фактів порушень виїзду на графік, обіцяли тиснути на перевізника, покарати водіїв і всіма можливими зусиллями вирішити дану проблему, бо люди вже втомилися чекати.


Це було протягом минулого року і на останній у минулому році сесії. Аж ось на сесії міської ради, що відбулася у вівторок, 28 лютого, усі присутні знову почули такі часто повторювані слова - «маршрути 4 і 4-А» у звернені депутата Олексія Побережного. До речі, саме він неодноразово піднімав на розгляд і обговорення це питання.


Депутат зазначив, що відбуваються постійні порушення графіків автобусами даного маршруту протягом 2016 року і вже на початку 2017 року. Численні звернення бердичівлян надходять до депутатів міської ради з цього приводу. Та, на думку Олексія Побережного, реальних зрушень у вирішенні цього питання протягом року не видно, це призводить до зайвих витрат і незручностей, які несуть мешканці мікрорайонів.


Внаслідок негативної реалізації послуг перевезення населення в громадському транспорті депутат просить провести внутрішнє розслідування щодо ефективності, вмотивованості і зацікавленості працівників виконавчого комітету Бердичівської міської ради, які відповідають за вирішення цього питання.


Окрім того, він вважає правильним розглянути відповідні механізми застосування санкцій до порушників, бо просто так залишати це все неможливо, та запровадити якісне обслуговування мешканців міста Бердичева.

Читайте інші матеріали на цю тему:

https://rio-berdychiv.info/novini/prigodi/item/9260-problemy-z-berdychivskymy-marshrutkamy-ne-prypyniaiutsia-miska-rada-vyrishyla-tysnuty-na-pereviznykiv.html

https://rio-berdychiv.info/novini/prigodi/item/9427-berdychivskyi-horemarshrut-4-prodovzhuie-vrazhaty-avtobus-v-temnu-poru-izdyt-z-vymknenymy-faramy-i-svitlom.html

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.