Снігу в Бердичеві залишилось мало, а от питань стосовно його чищення і витрачених коштів у депутатів багато — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Снігу в Бердичеві залишилось мало, а от питань стосовно його чищення і витрачених коштів у депутатів багато

Надворі вже відчувається весняна погода, зима впевнено, хоч і з боротьбою, відступає, та розмови про неї не припиняються в кулуарах Бердичівської міської ради. Правильніше було б сказати, що розмови ці стосуються все тієї ж наболілої для бердичівлян взимку теми – розчищення доріг і тротуарів від снігу. Бо цьогоріч дана проблема викликала обурення чи не в кожного містянина. Несвоєчасне прибирання снігу або взагалі нерозчищені дороги, не посипаний піскосумішшю лід, внаслідок чого люди травмувались, та багато іншого приводили бердичівлян до депутатів з проханнями вплинути на цю ситуацію.


На сесії міської ради, що проходила 28 лютого, у переддень весни, тему снігу підняв депутат міської ради від фракції «Батьківщина» Олег Радецький у своєму запиті. Він зазначив, що сувора зима, якою вона видалась цього року, зумовила численні скарги на адресу міської влади стосовно розчищення доріг та звернення до депутатів. На основі цих звернень Олег Радецький і сформував свій запит.

Він хоче, щоб була надана інформація стосовно обсягу виконаних робіт підприємствами, організаціями і приватними підприємцями щодо розчищення вулиць Бердичева від снігу в період з 1 січня по 28 лютого 2017 року. Також у зверненні депутат просить надати копії актів виконаних робіт та суми проплат, що були здійснені з міського бюджету на ці цілі.


Хоча на тій таки сесії міської ради депутат вже обласної ради у своєму виступі хоч і не заглиблювався в тему снігу, бо говорив про інше, зате кинув одну фразу: «В одному Бердичеві йде сніг і його не прибирають…».

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.