Середа, 6 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Директор Бердичівського водоканалу дуже хоче на пенсію

17 бер. 2017 власкор

Сьогодні в ході святкового концерту з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства директора підприємства «Бердичівводоканал» Миколу Гнатовича Ревуцького нагородили Почесною грамотою міської ради за багаторічну сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства, високий професіоналізм, організацію злагодженої роботи трудового колективу, та з нагоди професійного свята…

 

 

У відповідь Микола Гнатович подякував міському голові та міській владі: "...за відзнаку нашої скромної праці. Зроблено дійсно немало. Ми виконуємо усі роботи, які необхідні для розвитку, самостійно. Оцінка і подяка надійшла своєчасно. Хочу привітати колег зі справжнім професійним святом. І оскільки я не маю наміру продовжувати контракт, хочу попросити Василя Костянтиновича підшукати достойну кандидатуру, щоб передати естафету в достойні руки…».

 

Revu1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.