Роздрукувати цю сторінку

Директор Бердичівського водоканалу дуже хоче на пенсію

17 бер. 2017 власкор

Сьогодні в ході святкового концерту з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства директора підприємства «Бердичівводоканал» Миколу Гнатовича Ревуцького нагородили Почесною грамотою міської ради за багаторічну сумлінну працю в галузі житлово-комунального господарства, високий професіоналізм, організацію злагодженої роботи трудового колективу, та з нагоди професійного свята…

 

 

У відповідь Микола Гнатович подякував міському голові та міській владі: "...за відзнаку нашої скромної праці. Зроблено дійсно немало. Ми виконуємо усі роботи, які необхідні для розвитку, самостійно. Оцінка і подяка надійшла своєчасно. Хочу привітати колег зі справжнім професійним святом. І оскільки я не маю наміру продовжувати контракт, хочу попросити Василя Костянтиновича підшукати достойну кандидатуру, щоб передати естафету в достойні руки…».

 

Revu1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.