Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Четвер, 27 Січня

З села Бердичівщини хочуть зробити звалище для львівського сміття

Вже тривалий час в Україні по всіх засобах масової інформації говорять про одну і ту ж проблему, яка існує у знаменитому місті Львові та яку усіма способами намагаються перекинути на міста та села інших областей.


Переповненість сміттєзвалищ міста Лева, через відсутність нового місця, призначеного для скиду побутових відходів, а точніше небажання містян мати перед своїми будинками та біля населених пунктів і водоймищ, компенсується тим, що фури з львівським сміттям подорожують сусідніми областями, підносячи сюрпризи.


Неодноразово такі «гори щастя» жителі міст та сіл фіксували у себе на узбіччях, полях та посадках, чітко знаючи зі знайдених квитанцій, звідки «привалив» такий подарунок. Лише майже за півроку було зафіксовано 23 таких випадки. Та тепер вже львівське сміття впевненими обертами коліс наближається і до Бердичівщини. Як повідомляє «Житомир.info», з самісінького ранку 23 березня поблизу села Старий Солотвин, що на Бердичівщні, люди виявили дві чималі купи побутових відходів. На місце події виїхав і селищний голова, який разом з односельцями впевнений, що викинуте сміття привезене саме зі Львова. Підтвердженням цього є знайдені чеки з чіткою вказівкою на місто, з якого фури транспортували дане неподобство.


Жителі обурені, що з їхнього села хочуть зробить звалище для львівського сміття, і не розуміють, скільки буде продовжуватися прояв європейської культури вищезазначеного міста, котре, як примара, з’являється в тому чи іншому місті, залишаючи після себе занадто помітний слід.

Відео

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.