Опалювальний сезон в Бердичеві планують закінчити 15 квітня, а то й раніше — РІО Бердичів

Опалювальний сезон в Бердичеві планують закінчити 15 квітня, а то й раніше

Після тривалої і затяжної зими, котра цьогоріч порадувала бердичівлян і великою кількістю снігу, і морозами, і навіть дощами, впевнено починається весняний період. Незважаючи на різкі зміни у коливаннях добової температури, надворі все ж явно теплішає, хоч і з перемінним успіхом. А це значить, що незабаром централізоване теплопостачання у квартири бердичівлян буде припинене. Щороку ця дата залишається сталою – 15 квітня, проте погода диктує свої умови і доволі часто цей процес у містах України може починатися трішки раніше.


На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що відбулося 31 березня, оголосили проект рішення, згідно якому опалювальний сезон в Бердичеві планують закінчити 15 квітня.


Але, як зазначив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук, у випадку, якщо в період до 15 квітня буде підвищення середньодобової температури зовнішнього повітря більше 8 градусів тепла протягом трьох діб, постачання централізованого опалення буде припинене і раніше. Буде забезпечено відповідний режим у навчальних закладах, дитячих садочках і лікарнях. Таке рішення прийняли вже всі міста Житомирської області на засіданнях виконавчих комітетів і Бердичів також виконує це рішення згідно чинного законодавства.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.