Газові паски бердичівлянам знову затиснуть, норма для приватного сектору зменшиться — РІО Бердичів

Газові паски бердичівлянам знову затиснуть, норма для приватного сектору зменшиться

Газовий кут, у який щоразу заганяють українців, придумуючи все нові і нові варіанти, як довести людей до нервів та до економії незрозуміло на чому, поступово звужується. Ціни на «блакитне золото», саме так його називають мало не всі споживачі, щоразу зростають, якість, на думку більшості, стала нижчою, а умови споживання взагалі бажають кращого.

Нещодавно усіх «ошарашили» новиною про додаткову плату - за транспортування газу. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) прийняла рішення розділити оплату за газ на два платежі. Два тарифи мали призначити споживачам, ціну, звісно ж, підняти колосально, а субсидія на розподіл газу не надавалася б. Але, нагадаємо, під натиском та обуренням людей можновладці відклали дане рішення до «кращих часів».


Та дещо з тих же таки «кращих часів» все ж торкнеться українців і бердичівлян зокрема. На засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради, що проходило у вівторок, 11 квітня, міський голова торкнувся теми змін у субсидіях, запитавши у представника управління праці і соціального захисту населення, чи варто бердичівлянам чекати чогось нового. Також додав, що про ці зміни варто буде в першу чергу сповістити містян за допомогою засобів масової інформації.


А зміни таки будуть, і певним чином вони вплинуть на субсидію і в плані кількості, і в плані якості. Перейматися стосовно цього варто жителям приватного сектору міста. Саме їм зменшать норму споживання природного газу з розрахунку 0,5 куб. на кожен квадратний метр, знову ж таки затягнувши газові паски тугіше і змусивши вдаватися до економії. От тільки на чому тепер будуть економити бердичівляни?

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.