На одній з вулиць Бердичева з’явився невеликий рівчак — РІО Бердичів

Четвер, 21 Червня

На одній з вулиць Бердичева з’явився невеликий рівчак

Після святкових вихідних у сімейному колі, після смачної паски та приємних розмов за святковим столом, бердичівляни приступили до трудових буднів, зайнявши свої робочі місця та виконуючи покладені на них завдання. До своєї роботи приступили і комунальники, які згідно плану розпочали ремонтні роботи на одній із бердичівських вулиць.


Про капітальний ремонт ділянки водопроводу жителів міста було заздалегідь попереджено через засоби масової інформації, тому дивиною для більшості це і не стало. Щоправда роботи почалися не з самісінького ранку, але в той день, про який говорилося, 18 квітня. Вже після обіду перехожі по вулиці Лілії Карастоянової мали змогу спостерігати невеликий вузький рівчак, виритий тут комунальною технікою. В’їзд на дану вулицю зі сторони вулиць Європейської та Героїв України перекрито відповідними знаками.

Асенизатор


Адміністрація МКП «Бердичівводоканал» в оголошенні також вказала про заміну будинкових вводів та часткове обмеження водопостачання в денний час. Щоправда, хоча не ясно, яка ситуація в інших районах та вулицях міста, в центральній частині вода з кранів поки не зникала. Скільки триватимуть вищезазначені роботи, в повідомленні вказано не було, та навряд чи цей процес займе один день.

IMG 9552

IMG 9553

IMG 9555

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

chips den mista

Kramnicya

  • zahid bud
  • zahid bud1

nibulon1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • Omaks Centr800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.