А в Бердичеві новому директору водоканалу хтось заважає в міській раді — РІО Бердичів

Середа, 25 Квітня

А в Бердичеві новому директору водоканалу хтось заважає в міській раді

20 квіт. 2017 Олександр Доманський

Про це він розповів в короткому інтерв’ю для газети після двох тижнів роботи на новій посаді. Ну, не те, щоб заважає, але й не допомагає. Адже проект рішення про затвердження інвестиційного плану підприємства був поданий ще в кінці 2016 року, а зараз вже квітень 2017. Неприйняття такого рішення не дозволяє користуватись коштами, акумульованими спеціально для інвестиційних програм.


У читачів навіть думки не повинно виникнути про те, що на перешкоді прийняття такого важливого рішення стоїть міський голова чи секретар ради, ну що вони без депутатів можуть... Напевно, це все інтриги опозиційних депутатів, які раніше не давали згоду на участь в конкурсі на отримання кредиту в 10 мільйонів євро від міжнародних інституцій і тепер не спішать приймати важливі рішення.


Але про все по порядку. Місяць тому ми писали, що багаторічний очільник Бердичівського водоканалу Микола Гнатович Ревуцький публічно попросив міського голову шукати йому заміну. І ось три тижні тому міський голова представив колективу комунального підприємства нового директора – Вишнівського Віктора Володимировича.


За словами нового керівника, Василь Мазур побачив його резюме, перевірив по своїм каналам інформацію про нього, запросив на співбесіду і прийняв рішення, яке вилилось у розпорядження про призначення (це в інших містах чи районах оголошуються конкурси або профільні комісії депутатів затверджують керівників комунальних підприємств, у нас все це зовсім непотрібно – авт.).


Після цього нового керівника було представлено колективу водоканалу і він приступив до виконання обов’язків. На запитання, де він працював раніше, Віктор Володимирович відповів розпливчато: « В Житомирі, в сфері послуг та виробництва». Пошуки в Інтернеті дали лише інформацію про те, що він був, а може і є, головою одного з житомирських ОСББ.


Судячи з подальшого спілкування, новий директор за ці кілька тижнів майже повністю увійшов у стан справ на підприємстві і зрозумів його головні проблеми: зношеність основних водогінних та каналізаційних мереж, відставання тарифів від реальних затрат на водопостачання та водовідведення, зношеність ремонтної техніки і відсутність кваліфікованих технічних кадрів. Хоча при цьому він вважає, що штат підприємства роздутий за рахунок великої кількості контролерів, і планує провести оптимізаційні заходи у цьому напрямку.


З 1 травня вступають у дію нові тарифи на воду, прийняті національною комісією регулювання в енергетиці, які розраховувались майже 10 місяців назад і тому вже сьогодні не відповідають реальним затратам. Але одним з рішень по децентралізації є те, що міста з населенням до 100 тисяч мешканців надалі вже будуть самі встановлювати тарифи, без НКРЕ, тому нові зміни вже прийматимуться значно швидше.


Буквально за день до нашого інтерв’ю новий очільник підприємства разом з міським головою на фільтрувальній станції ввели в експлуатацію другу чергу освітлювачів річкової води, що дає змогу очищати всю добову норму споживання води містом. Сподіваємось, що бердичівляни вже незабаром побачать результати цих нововведень у себе в оселях.


Загалом, новий керівник водоканалу за час короткого спілкування справив враження енергійної людини та кваліфікованого спеціаліста, тому залишається побажати йому не втратити цієї енергії за рішенням сотень буденних клопотів у такій непростій справі, як забезпечення якісного і безперервного водопостачання нашого Бердичева.

Відео

2 коментарів

 • эксперт
  эксперт П'ятниця, 21 квітня 2017 12:03 Надіслати

  "посимпатишнее"-вот так и выбирают себе на голову..............по поступкам надо выбирать-иди попрыгай на площади.shokoladen

 • Любовь
  Любовь Четвер, 20 квітня 2017 16:23 Надіслати

  А этот директор посимпатишней ревуцкого... м(п)иськой раде такой конечно не понравится... им страшных кракодилов подавай, да позубастей.. ;)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

 • zahid bud
 • baner teatr 30

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat
 • DitSvit1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.