Вівторок, 5 Грудня

грудня 2021 — РІО Бердичів

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на цей день 

Опубліковано в Гороскоп

Адже, нещодавно працівники теплокомуненерго, ремонтуючи свої мережі пошкодили резервний кабель, який іде до трансформаторної підстанції в центрі міста.

 

Опубліковано в ЖКГ

Кабінетом міністрів України було ухвалено 28 грудня рішення про те, що посадові оклади працівників освітніх закладів підвищаться з 1 січня 2022 року.

Опубліковано в Освіта

Любое предприятие - крупное или начинающее, на 100 и больше рабочих мест или со штатом в 2-3 человека, профилирующееся на продажах или преподносящее услуги - качественно функционировать без налаженной работы бухгалтерии не сможет. Особенно в наше время, когда законодательство раз за разом диктует новые правила и требования к налогоплательщикам разных групп, обеспечить свою фирму должным бухучетом просто необходимо. В том числе - соответствующим программным обеспечением.

Опубліковано в Бізнес

Що пророкують та що радять усім знакам зодіаку зірки на цей день 

Опубліковано в Гороскоп

Ось і закінчується 2021 рік – нелегкий, непростий і насичений для всіх різноманітними подіями.

Опубліковано в Культура

Прагнете збільшити обсяги продажів, пришвидшити обробку інформації чи покращити систему аналітики бізнес-процесів? У цьому допоможе CRM — Customer Relationship Management. Це спеціально розроблені у відповідності до ваших потреб програми, що дозволяють уникнути помилок та побудувати ефективну систему взаємодії з клієнтами. Впровадження CRM дозволить власнику бізнесу:

Опубліковано в Бізнес

Станом на 30.12.2021 року в КНП “Бердичівська міська лікарня” на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні лікарні перебуває 43 хворих з підтвердженим COVID-19 та 3 хворих з підозрою на COVID-19.

Опубліковано в Медицина

Відрослі нігті, пошкоджене покриття, запущена кутикула — ось головні ознаки того, що ви забули вчасно записатися до майстра. Але що робити, коли сходити на манікюр немає часу чи можливості? Невже доведеться дратуватися під час кожного погляду на руки та ховати їх у кишені? Звісно, ні! Наші поради допоможуть привести нігті в порядок у домашніх умовах, замаскувати недоліки манікюру та дочекатися запису до майстра.

Опубліковано в Краса та Здоров’я
Сторінка 1 із 30
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.