Середа, 6 Грудня

Анастасія Поліщук

Анастасія Поліщук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Надвечір 5-го грудня перед міським театром стояв різдвяний вертеп, який навівав відчуття торжественної врочистості. За ним, очікуючи на відвідувачів, на фасаді будівлі світилися яскраві вогники гірлянди. Все завмерло в чарівних сподіваннях, адже до театру прямували дітки, щоб побачити святого Миколая.

У 2023 році Україна вперше відзначає День святого Миколая 6 грудня (за григоріанським та новоюліанським календарями). Це свято дуже важливе для всіх дітей, адже у сьогоднішню ніч вони отримали подарунки від Миколая, за для яких вели себе чемно весь минулий рік.

5 грудня по обіді у Бердичівській музичній школі відкрили благодійний ярмарок, який був ініційований та реалізований колективом викладачів закладу. 

Нещодавно польське місто Ченстохова відвідала делегація з Бердичева. Українське місто представили міський голова Сергій Орлюк, його радник Артур Іваненко, директори ліцею №10 «Тріумф» та міської гімназії №8.

 

Сьогодні у місті Бердичеві на вулиці Комарова сталася пожежа у приватному будинку.

Музей історії міста Бердичева має у своїй колекції речі переважно мистецького характеру. Ми звикли, зайшовши у його приміщення, роздивлятися полотна талановитих міських художників. Або ж прямуємо до будинку скарбу на виставки сучасних фотографів, чи на інші культурні заходи. Але доля мешканців Бердичева змінилася після 2014 року. Війна, яка охопила спочатку східні регіони, а потім стала повномасштабною, примушує найкращих та найвідважніших з нас відправлятися на фронт, аби захистити свій дім та родину. Тоді ж зародилася зовсім нова історія нашого міста, зі своїми Героями нашого часу, яких ми вшановуємо сьогодні. Цю сторінку нашої книги буття, ми не повинні забувати ніколи.

Можна припустити, що частина українців зрозуміла важливість існування волонтерського руху тільки на початку російсько-української війни у 2014 році. Коли держава не може допомогти особисто кожному хто цього потребує - це роблять волонтери. Громадська ініціатива стала опорою і на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році. Безкорисне прагнення громадян допомогти значною мірою повипливало на хід війни, та впливає й досі. Від закупівлі дронів за благодійні кошти, до елементарної допомоги у вигляді засобів гігієни для захисників. Закривання цих потреб лежить на плечах українських волонтерів, звичайних альтруїстів.

Тенденція проведення благодійних ярмарків у освітніх закладах Бердичева не знижується. Чи не кожен має рідних, які зараз відстоюють незалежність нашої країни на фронті. Тому, всі розуміють важливість та актуальність проведення таких актів благодійності для підтримки української армії.

Письменник Джозеф Конрад відомий на весь світ своїми глибокими творами, які дещо викривали всі аспекти панування Британської імперії у час її розквіту. Джозеф Конрад є прикладом класичної англійської літератури, його твори вплинули на інших світових класиків, таких як Гемінґвей чи Берроуз.

Складні погодні умови України можуть мати значний негативний вплив на роботу військовослужбовців, які наразі захищають нашу країну. Знаючи це, жителі нашого міста намагаються допомогти захисникам найнеобхіднішим.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.